Zpříjemněte si bydlení. Jak na to?

Bydlíte v paneláku, nebo menším bytovém domě? Potom jistě víte, že na rozdíl od domu jste často omezována sousedy, nehledě na to, že některé technické prvky není možné v bytech tak úplně realizovat. Podívejme se proto na možnosti, jak si bydlení zpříjemnit. Pokud potřebujete soukromí, je cesta poměrně jednoduchá. Vyberte si nové žaluzie a nechte si je nainstalovat do vašich oken. Nejenom, že lidé z protějšího domu nikdy neuvidí, co se u vás děje. Jsou i ideálním řešením ve chvíli, kdy potřebujete během noci zamezit svitu pouličních lamp třeba do vaší ložnice.

Jak na správnou teplotu během léta?

Řeklo by se, že nejlepším řešením je klimatizace. Jak jsme zmínili, ne vždy je možné ji do bytů nainstalovat. I proto se podíváme na řešení, které může využít každá z vás. Najděte si rolety, které dokážou pomoci i vám. Jak? Jednoduše zastaví sluneční paprsky a nepustí je do interiéru. Nejenom, že zamezíte nepříjemnému oslňování, ale také eliminujete nepříjemné ohřívání samotného interiéru jako takového. Dnes toto řešení nadchne i celou řadou variant, které se hodí na různé typy oken. Pokud se podíváme konkrétněji, zkuste třeba:

  • Rolety plissé.
  • Rolety pružinové.
  • Řetízkové rolety.

Neobtěžujte souseda pod vámi

Máte dřevenou či laminátovou podlahu, kvůli čemuž si sousedé pod vámi stěžují na klapání bot, nebo posouvání židlí? Nemusíte se omezovat, jelikož řešení problému je mnohem jednodušší. My rozhodně doporučujeme kročejovou izolaci, která dokáže konkrétní hluk velmi dobře pohltit. I kdybyste na vaší podlaze skákala v tanečních botách, soused bod vámi téměř nic neuslyší. I bez omezování si tedy můžete celkem snadno zpříjemnit bydlení i v panelovém domě, který sice bývá mnohými zavrhovaný, ale na druhou stranu jsou takové lokality, kde vám jiná možnost v podstatě ani nezbývá. Proto si myslíme, že následující tipy přijdou vhod celé řadě z vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *