Nevíte, co dětem pod stromeček? Poradíme vám!

Vánoce se kvapem blíží a stále nemůžete přijít na dárek pro vaše nejmenší? Přejete si, aby byl pro vás cenově dostupný? Pak jedině můžeme doporučit elektrická autíčka pro děti, zejména pro chlapce, které jízda motorovým vozidlem bude zřejmě bavit více, ale samozřejmě se do „divoké jízdy“ mohou zapojit i děvčata. Navíc nepotřebují vlastnit ani řidičský průkaz.

I pro ty nejmenší

Zajímá vás, co vlastně takové hračky pro děti umí a jaké mají funkce? Zda je opravdu bezpečná? I na tyto otázky máme odpovědi. Jedná se o vozítka, které jsou ovládány elektrickým pohonem a jsou určeny zejména pro děti od 1. – 8. roku, ale samozřejmě se vyrábějí i modely pro starší „řidiče“. U motorek jsou v pozadí nainstalována postranní kolečka, která pomáhají k lepší stabilitě při jízdě a automobily mají v povinné výbavě bezpečnostní pásy. 

Kvalita a bezpečnost

Máte obavy, že tato hračka pro děti není bezpečná? Můžeme vás vyvést z omylu. Všechny typy vozítek obsahují dálkové ovládání, takže se můžete se svými dětmi vydat na projížďku ven, a tím budete mít vše pod kontrolou, doporučujeme však klidnější místa. Maximální rychlost vozítek je 3 – 7 km/h. Na jedno nabití autíčko vydrží 1 – 3 hodiny plně funkční. Vozítka svým reálným vzhledem působí na děti jako opravdová auta. Některé obsahují i světelné či zvukové efekty a samozřejmě vyrábí mnoho modelů, že v dnešní době seženete už téměř všechny značky. Doporučená hmotnost na auto bývá od 20 – 60 kg a na motorku maximálně 25 kg.

Trend dnešní doby

Pokud svým dětem chcete opravdu udělat radost a vykouzlit jim úsměvy ve tvářích, neváhejte, a zakupte si vozítka co nejdříve. Určitě uděláte velmi dobrou věc a děti si užijí plno zábavy při jejich „cestování“. Mohu jedině zaručit, že tato forma zábavy neomrzí žádnou věkovou kategorii, a už vůbec ne ty nejmenší. Autíčka či motorky můžete zakoupit v kamenném obchodu nebo přes internet. 

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.