Koupit náplň do tiskárny online je stále jednodušší

Došla vám náplň v tiskárně? Je třeba pořídit novou. Dříve jste zašla do prodejny s výpočetní technikou a odcházela s novým zbožím. Dnes však žijeme v době internetu a tak není problém touto cestou nakupovat i spotřební materiál. Má to dokonce i své výhody. Třeba pokud jde o cenu. Pokud chcete nakoupit levné tonery nebo cartridge, je právě internet tím místem, kde vše pořídíte nejvýhodněji. A nákupu samotného se bát nemusíte.

Stačí znát typ tiskárny

Co budete k nákupu potřebovat? Jenom typ vaší tiskárny. Tedy ten konkrétní. Nelze říci, že budete potřebovat třeba tonery nebo cartridge Samsung. Bude třeba znát přesné označení vaší tiskárny. To najdete třeba přímo na ní, nebo na faktuře. Poté už je výběr v internetovém obchodě hračkou. Jakmile typ máte, můžete ho:

  • Zadat do vyhledávání
  • Vybrat z menu
  • Napsat zákaznické podpoře

Ve všech případech se následně dostanete na konkrétní stránku, kde jsou náplně určené právě a jenom pro vaši tiskárnu.

Jaká barva vám došla?

Najdete zde náplně jak černé, tak i barevné. Kterou koupit? Samozřejmě tu, která vám došla. Zjistit to je celkem snadné. Může vám to hlásit displej vaší samotné tiskárny, nebo vám to bude hlásit počítač prostřednictvím nainstalovaného ovládacího programu. I výběr toho, co vám reálně chybí, je tedy na internetu hračkou.

Některé budou výrazně levnější, než jiné

Srovnáváte dvě totožné náplně, a to se stejnou barvou i kapacitou? Jistě si všimnete, že jedna je levnější, než ta druhá. Může být označena jako kompatibilní. Jde o náplň, která bude do vaší tiskárny také pasovat. Jenom není takzvaně originální – vyrobila ji jiná firma, než ta, která stojí za vaší tiskárnou. Právě cena je hlavním lákadlem těchto náplní. Pokud vám ale na ceně zase až tak nezáleží, můžete sáhnout i po originálu. To už záleží na vás. Poté zboží vložíte do nákupního košíku a objednáváte.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.