Vyrazte na zimní dovolenou na Chopok. Nízké Tatry si zamilujete

Chopok – Jasná je největší zimní středisko nacházející se na Slovensku, konkrétně v Nízkých Tatrách. Je to ideální místo, kde můžete strávit svou zimní dovolenou s celou rodinou. Připraveny jsou pro vás sjezdovky v perfektním stavu všech obtížností.

Na co se můžete těšit

Jasná Nízké Tatry nabízí ty nejlepší podmínky pro vaši zimní dovolenou, které si jen můžete přát. Ze sjezdovek si užijete nezapomenutelný výhled na místní krajinu, všechny jsou po celou sezónu řádně upravované a nabízí možnost užít si lyžování i snowboarding na té nejlepší úrovni. V areálu se samozřejmě nachází také lyžařská škola, servis, půjčovna, obchody se sportovním vybavením i nekonečně mnoho restaurací a bufetů, ve kterých můžete ochutnat místní speciality. A ubytování? Místní Hotel Jasná vám poskytne veškerý komfort.

Spousta zábavy na jednom jediném místě

I když zrovna neholdujete lyžování, snowboardingu nebo běžkám, užijete si na tomto pohádkovém místě spoustu zábavy. Po celou sezónu, která zde zpravidla trvá celých pět měsíců – tedy od začátku prosince až do konce dubna se můžete těšit na večerní sáňkování, skifox, Snowscoote, Snowbike, kitewing, paragliding nebo plně vybavené lanové centrum. Zdejší kvalitní zasněžovací systém přitom zaručuje sníh, kdykoliv se sem během sezóny vydáte.

Příroda Nízkých Tater vám doslova vezme dech

Nízké Tatry jsou známé pro svou neobyčejně nádhernou přírodu, kterou jen tak někde nenajdete. Přitom to sem máme z České republiky, co by kamenem dohodil. I během zimy si tak můžete užít nádherné procházky, při kterých se nadýcháte kvalitního čerstvého vzduchu. Ubytování je zaručeno v místním hotelu – hotel Chopok se nachází přímo v centru všeho dění, všechno tak budete mít jako na dlani a užijete si ten nejlepší komfort, který si můžete přát.

Za krásnými zážitky nemusíte jezdit příliš daleko.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.