Je pro vás estetika interiéru důležitá? Potom si zamilujete originální obrazy

Mnoho lidí při zařizování interiéru zapomíná na klasický, a přitom stále tolik poutavý prvek. Obrazy zkrátka mizí z našich stěn a je to škoda. Nemáme přitom na mysli nějakou lacinou rádoby moderní záležitost z prodejny nábytku, vyrobenou kdesi v Číně za pochybných podmínek, ale skutečnou originalitu v uměleckém podání. Takový obraz opravdu dokáže vtisknout každému interiéru vlastní tvář. To je to, co modernímu interiéru často chybí. Hledáte nějaké pěkné obrazy do obývacího pokoje nebo do kuchyně? Pojďme se podívat, co by se vám mohlo líbit.

Interiér, který má duši

Pokud hovoříme o umění, nemusí to být zrovna díla od Rembrandta. Existuje celá řada současných umělců, kteří propůjčují obrazům svůj neopakovatelný pohled na svět. Velkou výhodou je, že takové obrazy nejsou ani příliš drahé, ale zato jsou každopádně originální. Pro obrazy do obýváku, který je v moderním stylu, mohou být skvělou volbou minimalistická vyobrazení tvarů. Vybírejte obraz tak, abyste podtrhli design interiéru a povýšili jeho estetickou stránku. Obraz bude určitou třešničkou zdobící pomyslný dort. Na internetu můžete nakupovat obrazy dle:

  • Jména umělce
  • Vyobrazeného tématu
  • Aplikovaného stylu

Moderna i retro

Už jsme zmínili, že své obrazy prodává řada současných umělců. Ty si často rozumí s moderní tematikou. Právě proto jsou obrazy těchto umělců tak vhodné do moderních interiérů. Velmi zde prostupují styly jako je Pop Art, moderna nebo umělecká fotografie. Můžete vybírat ale také z moderně pojatých témat zabývajících se klasickými motivy jako je hudba a tanec, témat, která vyobrazují přírodní motivy, lidi v různých situacích a portréty.

Zajímavostí mohou být také plakáty ve stylu retro z padesátých let, které jsou aktuálně velmi populární. Pokud budete vybírat obrazy do kuchyně, můžete vsadit zase na kreslené obrázky nebo různá grafická vyobrazení. Obecně se do kuchyně hodí něco lehčího a umělecky nenáročného, přesto osobitého.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.