Triky pro lepší den

Čas od času má každý z nás den blbec. Poznáte ho tak, že se vám už od samého rána nic nedaří, náladu máte pod psa a na co sáhnete, to pokazíte. Nejhorší je, že to není lepší ani přes den, kdy se vám smůla lepí na paty. Není se tak čemu divit, že se nemůžete dočkat večera, až ten den blbec zaspíte a tiše doufáte v lepší den, který snad přijde hned zítra. A víte, že si můžete udělat lepší den kdykoli, aniž byste museli čekat, jestli vám ho osud postaví do cesty? Pojďme si říci, jak na to!

Jak si zajistit lepší den

Každý z nás si někdy řekl, že už zažil lepší den. Život ale není jen o dobrých chvílích, občas totiž musíme zažít ty špatné, abychom si pak více vážili těch dobrých. Takhle už to prostě funguje. Naštěstí ale existují způsoby, kterými si můžete zařídit lepší den prostě jen tak, kdykoli budete chtít. Poradíme vám, jak toho docílit!

Trik číslo jedna: vydatná snídaně

Jak lépe začít den, nežli tak, že opravdu vydatně posnídáte? Určitě víte, že je snídaně nejdůležitějším jídlem dne a rozhodně by se nemělo podceňovat. A jestli chcete už od rána začít dobře a do nového dne vkročit správnou nohou, pak nemůžete udělat nic jednoduššího, nežli si uspořádat pořádné snídaňové hody. A klidně si kvůli tomu i přivstaňte, ať nemusíte nikam spěchat a nervovat se, že nestíháte.

Trik číslo dva: úsměv od ucha k uchu

Víte, že stačí opravdu málo k tomu, abyste se cítili lépe a byli i mnohem lépe naladěni? Řeč o je o obyčejném úsměvu. Tedy, jen na první pohled je to úsměv obyčejný, ve skutečnosti toho hodně dokáže. Usmívat se můžete jak sami na sebe, což je náhodou docela fajn, tak se to nesnažte zpochybnit, tak i na lidi okolo sebe. A ideálně se celý den usmívejte na svůj odraz v zrcadle i na všechny, které za ten den potkáte.

Trik číslo tři: neplánovaný šlofíček

Cítíte na sobě, že se vám dneska  nic nedaří, nemáte náladu, jste protivní na lidi okolo sebe a nejradši byste sami sebe neviděli? V tom případě si udělejte chvilku čas a dejte si oněch pověstných „dvacet“. Divili byste se, jak takový malý a neplánovaný šlofíček dokáže pomoci na chmurný den!

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.