Top novoroční předsevzetí pro rok 2018

Oslavy konce roku se nezastavitelně blíží a společně s přípravami na večírky a párty si spousta z nás začíná v hlavě vymýšlet novoroční předsevzetí, se kterými chtějí vstoupit do nového roku. Co si budeme nalhávat: novoroční předsevzetí k výstřelům barevných petard a přípitků s úderem půlnoci tak nějak patří. Rok co rok většina lidí slíbí sami sobě – tedy především sami sobě, často pak i blízkým či kamarádům – že následující rok začnu věci dělat jinak, nebo je naopak přestanou dělat úplně.

Dáváte si novoroční předsevzetí?

A co vy? Dáváte si každý rok, jakmile na hodinách odbije půlnoc a vy posilněni alkoholem zvedáte číše vzhůru, nějaká novoroční předsevzetí? Pokud ano, máme pro vás další otázku: a kolikrát se vám již podařilo těmto slibům skutečně dostát a opravdu je splnit?

Dnes se společně podíváme na nejčastější, nejoblíbenější a nejčastěji vyřčená novoroční předsevzetí, která i v příštím roce, těsně po půlnoci, opět budou vířit vzduchem. Možná vás to inspiruje 🙂

  • Přestanu kouřit!

    Že je na prvním místě pomyslného žebříčku zrovna tohle předsevzetí asi nikoho nepřekvapí. Vzhledem k tomu, kolik ročně přibývá kuřáků, se tomu ani nelze divit. Jakmile odbije půlnoc, po celém světě se najdou tisíce lidí, kteří hledí na blikající světýlka na obloze a slibují sami sobě, že už si nikdy nezapálí. Možná pro zvýšení dramatického efektu v tu danou chvíli krabičku s cigaretami zašlapou do země. Bohužel jen hrstička z nich to skutečně dokáže dodržet…

  • Začnu cvičit!

    Tohle je předsevzetí, se kterým do nového roku vstupují především ženy. Ty si nadšeně slibují, že konečně začnou chodit do fitness centra, že si zaplatí permanentku do posilovny, že budou chodit na aerobik, 3x týdně plavat nebo si koupí kvalitní boty a budou běhat. I tohle je jedno z nejčastějších novoročních předsevzetí, které ale dokážou vydržet jen ti nejodhodlanější.

  • Najdu si partnera!

    Další typicky ženské novoroční předsevzetí. Ženy a dívky, které jsou dlouho samy a už jim to začíná vadit, že si na ně každý ukazuje prstem, protože jsou pořád single, zvedají skleničky s nějakým dobrým pitím vzhůru a odhodlaně prohlašují, že letošní rok už tu pravou lásku skutečně najdou. Ať to stojí, co to stojí. I v tomto případě nutno dodat, že ne vždy to vyjde.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.