Top 5 tipů, jak být v létě trendy

Horké měsíce se k nám nezastavitelně blíží a ženy zabývající se módou si tak již teď začínají pohrávat s otázkou, jak být v létě trendy. Možná i pro vás je móda hodně důležitá a představuje nedílnou součást vašeho života. Není se proto čemu divit, že chcete být před letní sezonu o krok napřed a svůj šatník tak vybavit kousky, které budou o prázdninách in. Pojďte, v následujících řádcích vám prozradíme, jak být v létě trendy.

Jak být v létě trendy

Léto bezesporu patří k nejoblíbenějším ročním obdobím. V těchto dnech si užíváme  vysokých teplot a sluníčka, nechybí lenošení u bazénu či návštěva veřejného koupaliště. A jaké by to bylo léto, pokud bychom horké večery netrávili s přáteli u grilování. Jak už to tak už bývá, ženy chtějí vypadat dobře za jakékoli situace.

 1. Pohodlné botky s tradicí

  Jestli k letním měsícům něco neodmyslitelně patří, pak jsou to oblíbené Conversky, které si získaly srdce žen a dívek po celém světě. Pohodlné tenisky s typickou hvězdou na patě by proto v botníku neměly chybět ani vám. A proč zůstávat u klasické varianty, když můžete mít botičky v nejrůznějších pestrobarevných odstínech? S nimi si prázdniny zaručeně užijete!

 2. Vzdušné šaty pro jakoukoli postavu

  Co si obléknete, když venku řádí třicítky ve stínu a vy se chcete cítit pohodlně? Přesně tak, v takových chvílích jednoznačně z šatní skříně vytáhnete vzdušné šaty. Při správném výběru dokážou zalichotit jakékoliv postavě a vyhýbat se jim tak nemusí ani baculky s několika kily navíc. V létě se budou nosit nejen oblíbené maxi šaty sahající až ke kotníkům, ale i šaty áčkového střihu s přepásáním pod prsy.

 3. Slušivý overal, který vám padne

  Do podvědomí i šatních skříní stále většího počtu žen se dostává i kousek zvaný overal. Pokud jste mu ještě nepřišli na chuť, je ten správný čas tak učinit. Se slušivým overalem již nebudete muset přemýšlet, jak být v létě trendy, protože jednoduše trendy budete. Vsadit můžete na krátkou variantu, ale chybu neuděláte ani tehdy, pokud se rozhodnete nosit dlouhý overal.

 4. Velká taška pohodlně všechno unese

  Nejen k vodě, ale i na nákupy s nejlepší kamarádkou musíte mít velkou tašku, do které pohodlně naskládáte nákup a vše, co chcete mít po ruce. Nemusí se jednat zrovna o plážovou tašku, které jsou v létě k vidění doslova na každém rohu. Pro tohle horké období se vyplatí investice do velkých kabelek, které mohou být zdobeny například květinovými potisky. Ty jsou v létě in.

 5. Bez slunečních brýlí se neobejdete

  Silné letní sluníčko je sice hřejivé a pro naši kůži tak velice příjemné, ale zároveň i nebezpečné. Před slunečními paprsky bychom měli chránit nejen pokožku, ale především náš zrak. K tomuto účelu skvěle slouží sluneční brýle, které představují nejen praktický, ale i esteticky doplněk. Letos se budou nosit sluneční brýle s velkými a výraznými skly. Honem si jeden takový model pořiďte, ať nejste pozadu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *