Partner je pryč a vy máte chuť? Využijte některou z moderních pomůcek

Ne každá žena má takového partnera, který je každý den doma a je připraven podávat v ložnici ty nejlepší možné výkony. Pokud jste to právě vy, čí manžel nebo partner je více v práci než doma, může nastat problém. Hlavně ve chvíli, kdy máte chuť na postelové hrátky. Jak chutě ukojit? Pomocí moderních pomocníků.

Vibrační vajíčko

Velký trend posledních několika let. Jak už dokládá samotný název, jasným úkolem tohoto pomocníka je tvorba vibrací, které přinesou potřebnou rozkoš a vyvrcholení. Toto umí vibrační vajíčka velmi dobře. Stačí je jenom nasměrovat na to správné místo. Nejde ale o jedinou věc, která zaujme. Dále jsou to často velmi malé rozměry, díky čemuž ho můžete mít snadno schované. V posledních letech se však do tohoto sortimentu dostávají snahy o moderní design, které umí také zaujmout.

Venušiny kuličky

Která žena někdy procházela sortiment erotických pomůcek, ta zcela určitě na tohoto jedinečného pomocníka narazila. To proto, že Venušiny kuličky jsou populární a také osvědčenou klasikou, se kterou rozhodně nelze udělat chybu. Vypadají sice velmi jednoduše, ale pokud jde o slast, kterou mohou vytvořit, tak jde o velmi zajímavého pomocníka. Pokud jsou pro vás novinkou, je určitě dobré vědět, podle čeho je vybrat. Sem se řadí:

  • Velikost kuliček
  • Počet kuliček
  • Materiál kuliček

Vibrátory

Náš výčet zakončíme také další v podstatě osvědčeno a populární klasikou. Co máme na mysli? Nejedná se o nic jiného, než vibrátory. I tady musíme říci, že tato erotická pomůcka v posledních letech prošla velkými inovacemi. Už to nejsou jenom různé velikosti a materiály. Dnes nechybí ani opravdu zajímavé až designové tvary, stejně jako různorodé funkce. Opět s jasným cílem, kterým je především přinést ženě maximální uvolnění, potěšení a vyvrcholení.

 

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.