Nenechte zdi prázdné. Nalepte na ně něco zajímavého

Máte prázdné zdi, které nevypadají dobře? Někdy může být problém jenom v barvě. A tak stačí malba a rázem máte jistotu, že dokonale podpoříte jejich vzhled. Není to ale jediná cesta, kterou se lze vydat. My doporučíme na danou stěnu něco zajímavého nalepit. Co to může být? Podívejte se.

Samolepky jsou stále větším hitem

Když se řekne samolepka, mnoho lidí si představí jenom reklamní nosič, který je distribuován stále více. Není to jediný produkt, který si dnes lze pod tímto slovem představit – naopak. Dnes se však do popředí dostávají i samolepky na zeď, které jsou možností, jak zajímavě ozvláštnit prázdné stěny v interiéru. A to třeba v:

  • ložnici,
  • obývacím pokoji,
  • dětském pokoji.

Důvodem, proč je lze využit v jakémkoliv pokoji je to, že je k dispozici široká škála jednotlivých motivů. Zatímco dětské samolepky za zeď do dětského pokoje nabídnout třeba motivy pohádkové, tak u ložnice, nebo obývacího pokoje to mohou být zase různé zajímavé abstraktní tvary, texty, nebo i přírodní motivy. Přidejme k tomu snadné nalepení a vysokou odolnost a máte jistotu, že konkrétní místnosti budou dokonalé.

Dětská samolepka
Dětská samolepka

Co takhle tapetu?

Tapetovali jste někdy, a to pomocí starých klasických tapet? Potom se této činnosti jistě chcete nadobro vyhýbat. Nebojte – tyto tapety na mysli nemáme. To, co doporučujeme, je něco jiného. Je to moderní fototapeta na zeď do interiéru. Ta podobně jako samolepka zaujme tím, že se velmi jednoduše lepí na konkrétní místo. Také dokáže zaujmout i svými zajímavými motivy. Kdo nechce mít prázdnou zeď, nechť se vydá touto cestou. Hitem je její umístění třeba za čelo postele ve vaší ložnici, stejně jako se bude dokonale hodit i do obývacího pokoje, za váš gauč. Díky široké škále moderních motivů jde o možnost, která přijde vhod ve chvíli, kdy chcete mít interiér, který bude laděný spíše do současnosti a originálního stylu.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.