Co trápí těhotné ženy? Darujte nastávající mamince to, co ji pohladí po duši

Těhotenství je nádherným obdobím ženy. Každá ho samozřejmě prožívá jinak, ale u každého nastávají stejné milníky. Většina těhotných žen uvažuje nad stejnými strašáky během těhotenství i u porodu. A stejně tak i její okolí má složitý úkol, když jí chce udělat radost a přinést něco malého pro ni i pro dítě. Poradíme vám, co přinést nastávající mamince i nenarozenému dítěti.

Vše, co potřebují ženy před otěhotněním

V dnešní době má mnoho žen problémy s početím. Hodně stresu, hormonální problémy nebo potíže ze strany partnera jsou nejčastějšími problémy, se kterými se potýkají. Se stresem vám může pomoci meditace, jóga nebo dechová cvičení. Dokud se nedokáže žena uklidnit, obvykle nedokáže otěhotnět. Hormonální problémy vám může pomoci vyřešit specialista.

Další možnou příčinou je vina na straně partnera. Bez toho se pochopitelně neobejdete. Na trhu existuje mnoho produktů, které přinesou úžasné výsledky. Tvrdá erekce je potíží pro mnoho mužů a netýká se to jen starších generací. Může to potkat jakéhokoli muže a neměl by se za to stydět. Důležité je, abyste o tom mluvili a zajistili prostředky, které vám s tímto problémem pomohou.

Největší strašáci během těhotenství

Jakmile se vám podaří otěhotnět, máte před sebou řadu zákazů a možných scénářů, které se mohou stát. Dietní omezení během těhotenství nejsou velká, ale nějaká přece jen existují. Těhotné ženy se musí vyvarovat několika druhů produktů a některé omezit, protože jinak může hrozit těhotenská cukrovka nebo jiné zdravotní problémy. Mezi tyto produkty patří:

  • syrové maso,

  • syrová vejce,

  • niva a další plísňové sýry,

  • alkohol.

Mnoho lidí si také myslí, že riziko představuje kofein. To je velký omyl. Káva v těhotenství není škodlivá. Jestli je na ni žena zvyklá, nemusí se jí vůbec vzdávat. Při menším množství nebo slabším druhu kávy se skutečně nemusíte omezovat. Tělo si samo řekne, jestli kofein snese nebo ne. Mnoho žen se toho obává, ale není k tomu žádný důvod. Káva plodu neublíží a vy se nebudete muset hlídat.

Potěšte kamarádku osobním dárkem

Vybírat dárky pro své těhotné kamarádky není nic jednoduchého. Každá z nich je pochopitelně úplně jiná a má jiné zájmy. Podle toho můžete volit. Stejně tak ale můžete sáhnout po univerzálním dárku a udělat z něj osobní předmět. Originální potisk na hrnek můžete přizpůsobit podle sebe. Navíc hrnky potřebují všichni, takže svou kamarádku rozhodně neurazíte.

Jestli chcete něco vyložené mateřského, můžete se podívat na knihy o rodičovství nebo čaje pro těhotné nebo kojící ženy. Na trhu najdete také vtipná trička nebo legíny, kterými doopravdy potěšíte. Zakoupit ale můžete také přírodní kosmetiku nebo zdravé pochoutky, které budou prospěšné nejen nastávající mamince, ale také jejímu dítěti. Co naopak nekupovat? Zapomeňte na:

  • alkohol,

  • nepasterizované sýry,

  • syrové nebo nedovařené maso a vejce,

  • potraviny a vitamíny s vysokým obsahem vitamínu A,

  • ryby s vysokým obsahem rtuti.

Pořiďte něco malého pro dítě

Při návštěvě před porodem samozřejmě nesmíte zapomenout ani na dárek pro dítě. Dudlíky a chrastítka věnuje nastávající mamince asi každý. Na podobné předměty proto hned zapomeňte. Zvolte něco praktického, z čeho budete mít maminka radost a její dítě to v budoucnosti skutečně využije. Interaktivní hračky budou dítě rozvíjet správným způsobem. To je cílem každého rodiče, a proto jim můžete pomoci jediným malým dárkem. Hračky jsou rozděleny podle věku, takže jistě najdete tu pravou i na počáteční fáze života dítěte.

Malý tip pro tatínky, kteří shání dárek k porodu

Všichni víme, že se k porodu maminkám dává dárek. A každý nastávající tatínek by na to měl myslet. Zvolit můžete cokoli podle zájmů nové maminky, ale některé věci jsou nesmrtelné. Diamantové náušnice, prsten, náhrdelník nebo jiné šperky jsou sázkou na jistotu. Diamanty jsou nejlepším přítelem každé ženy. Hodí se ke každé příležitosti a navíc jsou velmi kvalitní. S nimi rozhodně chybu neuděláte.