Necháváte se ovládat mobilním telefonem?

Patříte k lidem, které je neustále vidět s mobilním telefonem v ruce? Nebo jste naopak ten případ, který mnohdy ani neví, kam telefon vlastně odložil? Jestliže se přikláníte k první variantě a sami sebe řadíte mezi lidi, jež jsou mobilním telefonem možná až posedlí, pak je dnešní článek určený právě vám!

Jak poznáte, že se necháváte ovládat mobilním telefonem?

Možná si teď ťukáte na čelo a říkáte si, že je to hloupost. Ptáte se sami sebe, jak byste se asi mohli nechat ovládat mobilní telefonem. Budete se asi divit, ale možná si jeho nadvládu nad vámi ani neuvědomujete. Chcete vědět, jak poznáte, jestli jste nebo jste ovládáni mobilním telefonem? Pokud ano, pak čtěte dál!

  • Hned po ránu kontrolujete sociální sítě nebo emaily

    Co je první věc, kterou uděláte hned poté, co ráno otevřete oči? Jdete na toaletu? Popřejete dobré ráno člověku vedle vás? Utíkáte do sprchy? Nebo sáhnete po telefonu a zkontrolujete, co se během vašeho spánku událo na sociálních sítích, případně okamžitě zapínáte email, abyste se podívali na příchozí poštu? Pokud tohle totiž děláte, je to první známka toho, že jste na mobilu závislí.

  • Nevnímáte, když na vás někdo mluví

    Už se vám někdy stalo, že vám partner vyčetl, že jej pořád neposloucháte? Že na vás mluví, ale odpovědi se nedočká, protože koukáte do mobilu? Nebo že mu odpovíte na něco úplně jiného, což jen dokazuje, že se díky mobilnímu telefonu nesoustředíte? V tom případě je tu už druhý důkaz o tom, že se necháváte svým mobilem ovládat.

  • Se vším se svěřujete nejdříve na internetu

    Když se vám něco povede, jako první to jdete napsat na facebook, přidat fotku na instagram nebo postnete příspěvek na twitteru. Možná až potom teprve voláte nebo píšete svým blízkým, nebo se vám dokonce stává, že vám pak někdo zavolá s výčitkou, proč jste mu to neřekli a proč se o tak důležité věci musel dozvědět jako první prostřednictvím internetu. A víte co? I tohle je známka toho, že jste na mobilním telefonu závislí.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.