Jak nosit bílé džíny

Bílé džíny jsou velmi často opomíjeným prvkem dámské šatní skříně, což je podle nás velká škoda. Dle našeho názoru totiž v sobě džíny andělsky bílé barvy ukrývají obrovský potenciál, o kterém ale nebudete vědět, pokud stejně jako většina žen budete tenhle kousek vědomě opomíjet. Chcete poradit, jak je nosit, abyste se jim už nemuseli vyhýbat co možná nejširším obloukem?

Pár tipů, jak nosit bílé džíny

Zapomeňte na předsudky, že jsou bílé džíny akorát tak magnetem na špínu a podívejte se, jak se dají zajímavě nosit. Uvidíte, že jste se jim vyhýbali naprosto zbytečně a sami sebe tak ochuzovali o skvělý kousek, se kterým se dá udělat hodně parády!

  • Bílá s bílou

    Možná to bude znít nudně, ale jakmile vsadíte na monochromatický look, tedy na outfit sladěný do jediného odstínu, okamžitě změníte názor. Ani trochu to nevypadá nudně, ba spíše naopak! Takový outfit má šmrnc a působí sladěně, což ženy vyhledávají. Proto se určitě nebojte obléknout džíny v bílé barvě a k tomu bílý top, bílou košili a klidně i bílé tenisky. Bude to špica!

  • Bílá s černou

    Kombinace těchto dvou barev je nesmrtelná klasika, na kterou můžete vsadit kdykoli a vyrazit si v ní kamkoli. Ne vážně, bílá a černá barva jdou k sobě naprosto nerozlučně a ať už je zkombinujete na jakémkoli outfitu, nikdy svou volbou nešlápnete vedle.

  • Bílá s barevnou

    Víte co je na bílých džínách úžasné? Že jsou univerzální! To znamená, že si budou rozumět s jakoukoli jinou barvou a nemusí to být nutně jen černá. Bílé džíny si tak můžete obléknout k růžovému topu, zelenému tričku, modré mikině nebo červené halence. Je to vážně jedno, protože bílá se snese se všemi barvami. Takže směle do toho!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *