Jak správně nosit batiku?

Batiku si možná pamatujete z dob vašeho dětství nebo dětství vašich dětí. Zajímavá technika barvení si před několika lety podmanila svět. Svého času byla považována za velice trendy a nosili ji jak muži, tak i ženy. Stejně jako i jiné trendy pak řadu let nebylo batiku vidět. Nahradily ji jiné styly a trendy, jiné techniky úpravy oblečení a tak trochu se na ni zapomnělo. A víte co? Teď je zase zpátky a hrdě se hlásí o vaši pozornost!

Jak a na čem nosit batiku?

Asi každý si batiku představí jako barevné oblečení, kde se jednotlivé odstíny různě překrývají a vytváří tak na pohled zajímavé dílo. Nutno dodat, že batikované kousky jsou vždy originální, protože ani dvě stejná trička nikdy nesmotáte a nezbarvíte na chlup stejně.

Jak už jsme zmínili na začátku dnešního článku, batiku teď můžeme stále častěji vidět na pultech obchodních domů. Jak a na čem se vyskytuje nejčastěji? A jak ji nosit, abyste nebyli za blázna? Na to se teď společně s námi můžete podívat.

Barevný batikovaný šátek rozzáří konec podzimu

Ačkoli tu zima bude opravdu co nevidět, ještě stále nad námi drží kralující žezlo podzim. Počasí už není nejbarevnější, i když se o podzimu říká, že je plný krásných odstínů. Abyste si trochu zvedli náladu a rozzářili konec tohoto období, omotejte si kolem krku batikovaný šátek hrající několika odstíny. Zaručujeme vám, že kolem sebe strhnete pozornost!

Mikina plná barev pomůže překonat špatnou náladu

Také na vás dopadá podzimní splín? Ne nadarmo se říká, že právě tohle období je obdobím depresí. Máte-li špatnou náladu, kdy se vám nechce nic jiného, než někam zalézt a celý den nevystrčit nos, pak se zachumlejte do barevné mikiny a spolehněte se, že vaše nálada bude rázem o něco veselejší! Kombinace pohodlné mikiny a pestrého designu totiž funguje na 1000 %!

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.