Jak oživit večerní svatební veselí? Třeba elegantními světýlky

Svatba se řadí mezi okamžiky, na které si chce člověk pamatovat celý svůj život. Všichni bychom chtěli mít na svatbě kolem sebe spousty přátel a samozřejmě si dávat vynikající jídlo a pití. Ke svatebnímu veselí ale bezesporu patří také dokonalá atmosféra, již vytvoříte pomocí nejrůznějších dekorací. Hodně se prosazují květiny, nicméně zapomenout nelze ani na mnohé jiné poutavé dekorace. Typickým příkladem budiž stylové svatební osvětlení.

Krásné svatební světelné řetězy

Pořizujete-li si světýlka na svatbu, určitě byste měli počítat s tím, že budou součástí nějakého velkého řetězu. Jeho délka se bude odvíjet především podle toho, jak velkou část exteriéru nebo interiéru budete potřebovat osvětlit. Dbát se vyplatí hlavně na samotný tvar lampiček. Může se jednat o zvonečky, malá bodová světla nebo cokoli jiného, co poté při osvětlení vytvoří dokonalý a kompaktní celek. Často světelné řetězy dokážou nabídnout velmi poutavé variace malých svítidel.

Lampy jako elegantní solitéry

Zapomenout určitě nelze ani na lampy sloužící jako dokonalé solitéry v místech, kde dokážou dát nejvíce světla. Může se třeba v případě nějaké pergoly jednat o rohy daného přístřešku. Tady může být LED lampa jednoduše zavěšena. Světla dá stoprocentně dostatečné množství. Pokud se doplní právě ještě o zmiňovaná menší svítidla, bude všechno vypadat maximálně stylově se vším všudy.

Osvětlení není zapotřebí hned kupovat

Možná jste zvyklí koupit si svítidla pokaždé, když nějaká potřebujete. Nemusíte! Bohatě si vystačíte v případě, že zvolíte pronájem světýlek. Ta vás ve finále vyjdou hodně levně a budete mít jistotu, že je pak vrátíte. Ostatně typické svatební motivy světýlek jsou ideální nejenom na svatbu, ale také na oslavy nebo jiné rodinné sešlosti.

Zdroj obrázku:
{Denys Vynnyk} / Shutterstock.com

Mohlo by se Vám také líbit

Diskuze je uzavřena.