Nejoblíbenější vůně parfémů

Vůně nejen že dělají náš život příjemnějším, mají také schopnost vyvolávat vzpomínky. Řadu prožitků máme spojené s vůněmi. Snad i proto tolik milujeme parfémy. Opravdová dáma neodejde z domova, aniž by použila parfém. A řekněte samy, dámy, jak se vám líbí, když je příjemně navoněný muž?

Na trhu je v nabídce tolik různých parfémů, že je už dost obtížné se orientovat. Obvykle proto sáhneme po těch, které jsou právě oblíbené. A to jsou ty nejprodávanější. Proto jsme si i my vyhledali statistiky a recenze parfémů, abychom vám našli ty nejoblíbenější parfémy pro tento rok. 

1. Calvin Klein Euphoria

O oblíbenosti této vůně pro ženy svědčí fakt, že téměř všichni prodejci ji označují za nejprodávanější. Jedná se o květinovou orientální vůni, provokativní a sexy. Základ této lehce tajemné vůně tvoří exotická černá orchidej, orosený lotosový květ, sladké granátové jablko a smyslné jantarové a mahagonové dřevo.

2. Lancóme La Vie Est Belle

O popularitu luxusní květinové vůně se jistě zasloužila herečka Julia Roberts. Nicméně tento svěží parfém symbolizuje svobodu volby žít si svůj život po svém, snad právě proto je momentálně nejprodávanějším na světě. Kromě černého rybízu a sladké vzrušující hrušky. ucítíte tóny jasmínu, půvabného kosatce a magických květů pomerančovníku. Základ vůně se skládá z jedinečných tonka fazolí, delikátních ořechů, exotického pačuli a hravé vanilky.

3. Chloe Chloe

Jestli něco vystihuje tento omamný parfém jedním slovem, je to růže. Čerstvá smyslná damašková růže, ručně sklízená při východu slunce. Společnost této růži dělají ve flakonku konvalinka, magnólie, liči, frézie, pivoňka, ale také cedrové dřevo a ambra.

4. Giorgio Armani Si

Trojici v současné nejprodávanějších ženských parfémů doplníme o nejlépe hodnocený parfém. Tento luxusní parfém s dlouhotrvajícím efektem a příjemnou sladkou vůní je charismatická a stylová stejně jako její nositelky. Nejprve ucítíte sladké tóny černého rybízu, které vzápětí lehce naruší frézie a růže. Dokonalý zážitek doplní dřevité aroma ambroxanu, pačuli a hřejivé vanilky zastoupené v základu vůně.

Mohlo by se Vám také líbit

Diskuze je uzavřena.