Přírodní pomocníci, o kterých se moc nemluví

Detoxikační kúra je vhodná nejen pro očistu těla, ale také mysli. Jednou z možností, jak detoxikovat vaše tělo je například příprava různých čajů, ale také olejů nebo granulí, které vám pomohou a uleví. Ostropestřec mariánský a zelený ječmen jsou nejlepší pomocníci.

Ostropestřec mariánský pomáhá vašim játrům a zvyšuje nízký tlak

Jednou z bylinek, která je vhodná pro očistu těla, je ostropestřec mariánský. Je to velmi účinný antioxidant. Silný pestřec mariánský vám pomůže v těchto případech:

  • obnovuje a posiluje jaterní buňky,
  • má příznivé účinky na cholesterol, trávení a žlučníkové onemocnění,
  • čistí střeva a ochraňuje cévy,
  • pomáhá s odstraněním nechtěných následků chemoterapie,
  • zvedá nízký tlak, což ocení všichni, kteří s tímto mají problém, protože klasické prášky na nízký tlak prakticky neexistují.

Jak užívat ostropestřec mariánský

Dá se koupit hned v několika provedeních. Jedním z nich je ve formě oleje. Ten se dá užít vnitřně, ale také venkovně. Pro dosažení maximálního účinku se musí používat dlouhodobě. Ve formě granulí se dá užívat buď samostatně, ale můžete si to přidat také do jídla. Další oblíbená metoda je příprava čaje ze sušeného drceného ostropestřce. Tato forma je považována za nejúčinnější při detoxikaci jater.

Zelený ječmen je velmi zdravý

Výživný zelený ječmen má v sobě mnoho prospěšných vitamínu a minerálů. Je to cenný antioxidant a pomůže vám například snížit hladinu cholesterolu, zmenší riziko výskytu rakoviny a chrání srdce. Užívání ječmene slouží jako prevence před kardiovaskulárními onemocněními. Oceníte ho také v boji proti iritidě, astmatu, a dokonce také v případě stárnutí. Ječmen má zvláštní chuť, ale dobře se na ni zvyká.

Nepodceňujte detoxikaci organismu a dopřejte si tyto přírodní produkty, které jsou zdraví prospěšné, bez přidání chemických látek a jiných konzervantů.

Zdroj obrázku:
Kerdkanno / Shutterstock.com

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.