Stárnutí neznamená katastrofu – dopřejte si péči o sebe

Nemusíte podléhat zoufalství kvůli tomu, že vaše pleť a tělo už nejsou nejmladší. Probuďte je! Dopřejte si opět pocit, jako by vám bylo dvacet. Rozmazlujte se.

Pro zdraví své pleti a pocit absolutního luxusu používejte přírodní kosmetiku, která za to stojí. Ve vyšším věku už je opodstatněné dávat si pozor na to, aby vaše tělo netrpělo příliš velkým obsahem chemie. Zároveň je dobré pomáhat si kosmetikou při udržování pleti v perfektním stavu.

Na vrásky je ideální opunciový nebo arganový olej, přírodní elixíry bez jakýchkoli dalších přísad, lisované za studena z nejkvalitnějších plodů argánie a semen opuncií. Certifikovaná kosmetika s arganovým olejem je obecně vhodným řešením pro dámy ve vyšším středním věku, je totiž mimořádně šetrná a arganový olej je svým obsahem vitaminu E zároveň velmi účinnou pomocí proti vráskám. Působí jako antioxidant, který chrání pleť před vnějšími vlivy a podporuje v pokožce tvorbu kolagenu a elastinu. Ještě silnějším bojovníkem je opunciový olej, který je považován doslova za elixír mládí. Oba oleje patří mezi suché, takže pleť nemastí, nezatěžují, naopak jejich pozitivní účinky na pleť jsou viditelné téměř ihned po jejich nanesení. Kromě pleti je arganový olej vhodný také na citlivou pokožku v okolí nehtů a také na vlasy.

londonberry_1000x1000

Pěstěná pleť, nehty a vlasy jsou jedna věc, přípravě na večer však věnujte také více péče než dosud a pocit mládí se dostaví. Po nanesení kvalitního make-upu, odvážného samozřejmě jen do té míry, do jaké to dovoluje váš věk, nesmí chybět kapka vašeho oblíbeného dámského parfému. Dochází vám parfém nebo si připadáte příliš obyčejná? Tak rychle do toho a vyberte si nový, to je zaručený úspěch. Originální parfémy z francouzských a italských surovin nabízí e-shop Santini, kde si vyberete z vůní ať už pro sebe nebo pro svou polovičku.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.