Svátek Valentýna se blíží. Už máte vybraný dárek pro svoji milovanou osobu?

Pohled do kalendáře dává tušit, že zanedlouho se bude slavit svátek Valentýna. Bývá zvykem v tento den obdarovat osobu, na níž vám záleží vhodným dárkem, který potěší. Může to být kytice růží nebo třeba oblíbená bonboniéra, stejně jako lístky do wellness pro dva. Radost však udělají také šperky z kůže či chirurgické oceli.

Kožené náramky s cvočky i bez

Kůže je odnepaměti materiálem, který se ke zdobení používal. A různé kožené náramky jsou moderní i v současné době. Záleží na vás, který se vám více líbí. Jestli to bude spíše úzký pásek na zápěstí, nebo masivní náramek z pevné kůže pobitý hranatými kovovými cvočky. Pochopitelně také záleží na tom, kdo bude náramek nosit a k jakému účelu. Kožené náramky jsou i vhodný dárkem nejen k Valentýnu. A potěší muže i ženy.

Proč jsou ozdoby z kůže tolik oblíbené?

Kůže má velkou výhodu, a to, že vydrží opravdu hodně dlouho. Pravidelným nošením získává kožený náramek patinu, která mu dodá na zajímavosti. Spojení kůže a barevných korálků vytváří oblíbený bohémský styl, který je v současné době hodně aktuální. Není však dobré se takovým náramkem sprchovat. Voda kůži může promáčet a poškodit ji, zvláště když kůže uschne a následně ztvrdne.

Visací ocelové náušnice nezpůsobují alergie

Pánové si kolikrát s výběrem dárku k Valentýnu pro svou milou nevědí rady. Tápou, a tak raději volí osvědčenou kytici rudých růží, se kterou nešlápnou vedle. Ale co takhle se nebát a zkusit vybrat nějaký opravdu hezký šperk? Visací ocelové náušnice mohou udělat radost každé ženě. Chirurgická ocel je hypoalergenní a nezpůsobuje nepříjemné alergické reakce. Pro šperky z ní se rozhoduje stále více lidí, a to jak žen, tak i mužů. Jistě i to je důvodem, že si jejich designéři si dávají na jejich vzhledu záležet.

Nadešel nejvyšší čas vybrat pěkný dárek k Valentýnu. Ať to bude kožený náramek neb náušnice z chirurgické oceli, jistě nešlápnete vedle.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.