Žena

Erotické pomůcky – vaše nová sexuální zbraň

Večerní postelové hrádky jsou pro vás už jistý stereotyp. Pokuste se proměnit vaši nudnou ložnici v pokoj plný vášně a rozkoše. Koupí erotických pomůcek v sexshopu si připravíte opět vzrušující zážitky. Kdykoli si na ně přes den vzpomenete, budete se jistě ještě několik dní červenat.

Žena

Vibrátor je stále nejoblíbenější

Snad nejoblíbenějším produktem takových obchodů je pořád vibrátor. Na trhu jich je opravdu velké množství:

  • anální vibrátor
  • masážní nebo rotační vibrátor
  • vodotěsné vibrátory vhodné k hrátkám například ve vaně
  • malé kapesní vibrátory ideální na dovolenou, pokud máte v kufru málo místa
  • vibrátory pro páry a mnoho dalších

Prodávají se v několika materiálových provedeních a snad ve všech barvách a velikostech. Vybere si opravdu každá žena.

Sortiment sexshopu je bohatý

Dobrý sexshop nemá však svůj sortiment omezen pouze na vibrátory. K dostání jsou také anální kolíky nebo Venušiny kuličky, které zastávají dvě funkce. Krom toho, že s nimi žena zažije spoustu rozkoše, posílí i její pánevní dno. Toto ocení především ženy po porodu. Nemluvě o tom, že vytírat podlahu v době, kdy zrovna používáte své Venušiny kuličky je mnohem větší zábava. Mezi oblíbené pomůcky patří také umělá vagína nebo erekční kroužek, který ocení hlavně muži.

Erotické pomůcky pro páry

Zkuste s partnerem experimentovat a kupte si erotické pomůcky, které oceníte oba dva. Existují párové vibrátory. I zde je nabídka široká, jen si vybrat. Vaše sexuální touhy a představy také podpoří výběr luxusního erotického prádla, korzetů nebo sexy oblečků. Sada pout rozpoutá divočinu ve vaší posteli. A nezapomeňte na lubrikační gely nebo masážní oleje, které jsou skvělou volbou pro sexuální předehru.

Nemusíte se vůbec stydět za používání takových pomůcek. Dělají to skoro všichni, jen se o tom veřejně nemluví. Pokud se přece jen stydíte jít do obchodu, navštivte internetový obchod a vyberte si v klidu z pohodlí domova to, co vás nejvíc zaujalo.

Zdroj obrázku:
evgeny varlamov / Shutterstock.com