Červen je měsíc svateb, potěšte originálním svatebním darem

Sada hrnců, domácí spotřebiče nebo peníze. To jsou nejčastější svatební dary. Mají z nich však zamilovaní novomanželé skutečně radost? Dobře, z posledního jmenovaného má radost asi každý, ale peníze příliš originální nejsou. Proč nedarovat něco, co budou partneři využívat společně každý večer, v noci, ráno a někdy i přes den?

Dárek, který manželé opravdu chtějí

Mnoho párů se zároveň se svatbou stěhuje do nového bytu, nebo zařizuje nově postavený dům. Srdcem každé domácnosti je ložnice a její nejdůležitější součástí je samozřejmě postel. Pořiďte svým blízkým nové vybavení do ložnice a budete originální a zároveň praktičtí.

Nemusíte kupovat rovnou celou postel. Můžete pro ně ale vybrat luxusní matraci ze špičkového materiálu, která zajistí pohodlný spánek a zdravou oporu páteři.

Svatební dar nemusí být žádným překvapením, naopak většina párů chce mít o darech, přehled a někdy si o ně dokonce sami řeknou. Sedněte si proto s vašimi blízkými a výběr matrace s nimi pořádně proberte. Zaměřte se u toho především na:

typ roštu, na kterém bude matrace ležet:

lamelový –  hodí se pro většinu matrací, je prodyšný a zvyšuje životnost matrací,

laťkový – prodyšný, ale ne tolik šetrný k matraci,

pevná deska – neprodyšný, hodí se pod matraci s pružinami,

materiál, z kterého je matrace vyrobena:

studená pěna – velmi prodyšná, přizpůsobí se tělu,

PUR pěna – méně prodyšná, lehká,

líná pěna – velmi prodyšná, uzpůsobuje svůj tvar a tvrdost teplotě a tlaku těla,

latex – méně prodyšná, pružná, vhodná pro alergiky,

BIO pěna – z přírodních materiálů, pružná, vhodná pro alergiky

Co se týče designu, také jej konzultujte a vyberte potah na matraci v požadované barvě, či vzoru, který bude ladit s čerstvě zařízenou ložnicí novomanželů.

Tropico - PR - Červen je měsíc svateb, potěšte originálním svatebním darem

Kompletní postelový servis

Vynikajícím doplňkem k matraci je tzv. topper. Krycí matrace, vyráběná zpravidla z polyuretanové pěny různé tvrdosti, zlepšuje ortopedické a hygienické vlastnosti nosné, např. pružinové matrace. Topper stejně jako matracový chránič můžete pořídit i zvlášť k matraci, kterou už mají budoucí novomanželé doma. Postará se o prodloužení její životnosti.

Nejenom matrace ale zajišťuje kvalitní spánek. Ten může podpořit i vhodná přikrývka z prodyšného materiálu nebo anatomický polštář.

Kvalitní matrace i široký výběr polštářů a dek nabízí česká značka Matrace Tropico. Ideálním svatebním darem z jejího sortimentu jsou například partnerské matrace.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.