Prsten s brilianty

Nevšední šperk s brilianty pro každou příležitost? Proč ne!

Ačkoliv si můžete myslet, že šperky s brilianty jsou velmi drahou záležitostí a nemůžete si je nikdy dovolit, není to pravdou. Takové náušnice, přívěsky nebo náramky koupíte už od několika tisíc korun. Samozřejmě záleží na provedení, zpracování i množství a velikosti kamenů. Také menší šperk však může vyjádřit náklonnost druhé osoby, jedná-li se o dárek. Ostatně velikost lásky se neměří velikostí drahých kamenů.

Brilianty v mnoha provedeních

Toužíte také po svém briliantovém šperku? Myslíte-li si, že byste si takovou cennost neměla kupovat, zkuste nenápadně naznačit vašemu příteli nebo manželovi, po čem vaše srdce touží. Jak jsme již řekli, briliantové šperky nemusí být vůbec drahé a jistě i váš muž ocení, když budete mít na sobě nějakou tu parádu. Vybírat můžete z mnoha provedení a motivů. Mezi ty nejoblíbenější motivy briliantový šperků patří:

  • Kytička
  • Srdce
  • Křížek
  • Hvězdička

Brilianty jsou zpravidla osazeny ve špercích z klasického žlutého zlata, bílého zlata nebo hodně módního růžového zlata. Nejsou to ale pouze výše zmíněné šperky, nesmíme rozhodně zapomenout na nádherné briliantové prsteny. Ty se opět hodí k mnoha společenským příležitostem, ale chvílí, která patří jen jim, je jednoznačně svatba. Je to asi ta nejvhodnější příležitost, ke které briliantový prsten prostě patří. A také v tomto případě koupíte prsteny již od pár tisíc korun.

Vylaďte svůj výjimečný outfit

Šperky s brilianty lze sice koupit za velmi zajímavé ceny, ale kameny samotné jsou rozhodně výjimečné. Právě briliant je kámen s kulatým brusem, takže se od ostatních kamenů jednoznačně odlišuje. Určitě je vhodné zvážit příležitosti, ke kterým si tyto šperky vezmete. Pokud pomineme zmiňovanou svatbu, tak romantická večeře s přítelem ti manželem nebo koktejlová party z nich rozhodně bude dělat atraktivní doplněk vašich večerní šatů.