Vhodný dárek pro partnera? Ten hokejový

Chcete koupit pro svého partnera nebo manžela originální dárek? A nejste si jista, co by ho mohlo dokonale potěšit? Máme pro vás tipy na zajímavé dárky, a to s hokejovou tématikou. Jestliže máte doma fanouška právě tohoto sportu, tak s daným dárkem nelze šlápnout vedle. Podívejte se na možné tipy. Je jich hned několik a to navíc v různých cenových hladinách.

Zájezdy na NHL

Prvním naším tipem na hokejový dárek jsou zájezdy za tím nejlepším světovým hokejem. Pokud máte lehké povědomí o tomto sportu, jistě víte, že máme na mysli NHL. Tedy zájezd buď do Spojených států amerických, nebo do Kanady. Když se podíváme na několik velmi vyhledávaných možností, musíme zmínit třeba zájezd na Chicago BlackHawks, stejně jako mohu v úvahu přicházet i další města a týmy, které patří k tomu nejlepšímu. My doporučujeme třeba:

  • Montreal Canadiens
  • Toronto Maple Leafs
  • Detroit Red Wings
  • Boston Bruins

Výhodou zájezdů je rozhodně to, že váš partner bude mít vše potřebné zajištěno. Tedy cestu, ubytování, lístky, ale i třeba služby delegáta. Dokonalý dárek, v rámci kterého se nemusí o nic starat. To se hodí v případech, kdy partner neumí řeč a cestování na vlastní pěst není jeho velkým koníčkem. Takto o něho bude dokonale postaráno.

Zklamat nemusí ani KHL

I když se jedná o ligu mladší, určitě má svou určitou prestiž a NHL se v mnohém vyrovná. Jestliže víte, že váš partner patří k fanouškům některého z týmů, nebo některého z hráčů, který hraje v Kontinentální hokejové lize, měl by se váš zájem o dokonalý dárek ubírat právě tímto směrem. Zajímavostí této ligy je to, že se nehraje jenom v Rusku, ale i v řadě jiných zemí.

Lístky na hokej

I ty jsou celkem zajímavým dárkem, u kterých máte na výběr z mnoha možností. I zde se můžete držet prestiže NHL a tak pořídit třeba vstupenky na New York Islanders, což je také jeden ze známých týmů, které navíc sídlí ve velmi hojně navštěvovaném New Yorku, který je i dobrým výchozím bodem pro každého turistu.

Můžete se však zaměřit i na tuzemskou extraligu, nebo nižší soutěže. Pokud má váš partner nebo manžel oblíbený tým, můžete mu pořídit třeba permanentku na příští sezonu. Uvidíte, že ani s tímto dárkem se rozhodně nedá šlápnout vedle. Své místo na každém utkání bude mít jisté.

Hokejový merchandise

Co patří do této kategorie? Vše, bez čeho se žádný hokejový fanoušek neobejde. Pokud váš muž chodí na hokej opravdu pravidelně, bude se mu hodit třeba hokejová šála, nebo oficiální hokejový dres. Samozřejmě v barvách klubu, kterému fandí.

Stejně tak ale můžete v rámci tohoto sortimentu pořídit i zcela běžné oblečení. Třeba tričko, mikiny, nebi i kraťasy. K dispozici mohou být i drobnosti, jako je třeba kšiltovka, ponožky, nebo různé přívěsky. I to jsou hokejové dárky, se kterými nelze udělat chybu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *