4 prohřešky při nošení kalhotek

Kalhotky jsou naprostým základem outfitu každé ženy. Řadí se mezi důležité spodní prádlo, a to především s ohledem na hygienu. Dnes lze na trhu najít řadu různých variant, o čemž se můžete přesvědčit třeba na adrese www.moje-pradlo.cz/kalhotky. Pokud se podíváme na nejoblíbenější kalhotky, jde o:

  • Klasické
  • Bokovky
  • Tanga

My se však nezaměříme na to, jak vybrat ty pravé. Zaměříme se na hlavní prohřešky spojené s jejich nošením.

Kalhotky
Kalhotky

Nikdy nechoďte bez prádla

Jsou ženy, které jsou natolik odvážné, že bez spodního prádla, tedy bez kalhotek, skutečně chodí. Je to nejenom módní prohřešek, ale je to také prohřešek související s vaším zdravím. Kalhotky mají svou jasnou funkci, spojenou s ochranou a také s lepší hygienou vašich intimních partií. Hlavním prohřeškem při nošení je tedy to, že žádné mít nebudete.

Spodní prádlo
Spodní prádlo

Kalhotky by neměly být vidět

Problémem číslo dvě je to, že vám budou kalhotky vidět. A to třeba ve chvíli, kdy se posadíte, nebo si dřepnete. Úplně nejhorší je stav, kdy jsou vidět i při běžné chůzi. Z módního hlediska se jedná o velkou chybu. Proto si pravidelně kontrolujte, zda je vše v pořádku. Tento prohřešek ovlivníte i správným výběrem vašich kalhotek. Pokud si například berete bokové džíny, vezměte si i stejný typ kalhotek, které mají svůj pas podstatně níže, a tak nehrozí, že by byly vidět.

Spodní prádlo
Spodní prádlo

Pozor na barvu

I ta je velmi důležitá. Je to velmi podobné, jako když volíte podprsenku. I ta by měla svou barvou ladit s vašimi svršky. U kalhotek je to podobné. Příkladem může být kombinaci bílých kalhot, pod které si vezmete černé kalhotky. To je skutečně obrovská chyba, které se doporučujeme vyhnout. Vždy platí, platilo a platit bude, že barva kalhotek by měla vždy odpovídat odstínu vašich kalhot, nebo třeba vaší sukně. Pokud nemáte stejnou barvu, buď ještě narychlo vyrazte koupit nové kalhotky, nebo se snažte o co nejpodobnější odstín.

Spodní prádlo
Spodní prádlo

Snažte se, aby kalhoty nebyli vidět

Jak jsme uvedli výše, spodní prádlo by mělo být samozřejmostí. Zároveň je ale dobré myslet na to, že byste se měla snažit o to, aby pod vaším oblečením byly vidět opravdu minimálně. Nejenom s ohledem na to, aby vám nevykukovaly, nebo s ohledem na barevný odstín. Je dobré volit i taková provedení, která mají jenom menší šev a tak nedojde k tomu, že se vám budou kalhotky jasně rýsovat pod oblečením. V tomto ohledu je dobré popřemýšlet také nad jejich střehem. Právě pro docílení správného efektu jsou dnes hojně používána tanga, která mají v zadní části pouze menší trojúhelníček, který nemusí být vůbec viditelný.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.