Jak vypadá koření v erotice?

Když si chceme ochutit jídlo, přidáme určitý druh koření a hned má jiný břink. Mnohdy stačí i obyčejná sůl a pepř. Stejně tak lze koření používat v erotice. Mnoho druhů bylin má vliv na libido i sexuální výdrž. Těmto bylinám a potravinám se říká afrodiziaka.

Patří sem celá škála koření: pepř, chilli papričky, bobkový list, levandule, oregano, bazalka, anýz, skořice, šalvěj, zázvor, petržel, máta, hřebíček a další. Z potravin je hodně známá čokoláda, jahody, banány. Jenže mimo bylinek a potravin existují i prostředky, kterým se přezdívá sexuální koření, přitom s jídlem nesouvisí. Jedná se o hračky pro dospělé. Může to být erotické prádlo, ale i erotické pomůcky, kterých je dnes pestrá škála.

Erotické koření v podobě vibrátorů

Stejně tak, jako někomu stačí pro dokonalou chuť jídla použít pouze sůl a pepř, může někomu stačit erotické spodní prádlo či nějaký kostým. Nezbedná školačka, paní učitelka, zdravotní sestřička a další. Vždy záleží na tom, co kdo preferuje. Chce-li dát partnerce rákoskou po holém zadečku, pak může být sexuálním kořením právě kostým nezbedné školačky. Chce-li naopak muž, aby byla jeho partnerka dominantní, zvolí kostým paní učitelky. Mimo erotických oblečků zde máme například i Fun Factory vibrátory. V podstatě jde o vtipné vibrátory různých tvarů – je-libo čerta i s růžky? Nebo raději růžového roztomilouše? Či zeleného, fialového, modrého různých tvarů a šířek?

Komu jsou erotické pomůcky určeny?

Erotické pomůcky většinou využívají páry, které se před sebou navzájem nestydí. Ví, co se jim líbí a předem se domluví a sexshop navštíví společně. Ať už osobně nebo online, což umožňuje větší anonymitu. Nicméně osobní výběr má také něco do sebe. Zboží si můžete prohlédnout, osahat a již samotný nákup pojmout jako milostnou předehru, kde se nažhavíte.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.