Znaky šťastného vztahu

Zatímco páry kolem vás se s láskou drží za ruce a zamilovaně na sebe koukají, vy máte se svým partnerem do šťastného vztahu daleko. Už nejednou jste si lámala hlavu nad tím, jak to ostatní dělají, že se jim štěstí v partnerském soužití pořád tak lepí na paty, ale nikdy jste se dotyčných neodvážila zeptat. I přesto vám ale vrtá hlavou, jaké jsou zásady šťastného vztahu, protože kdybyste je znala, byl by váš partnerský život určitě zalitý sluncem.

A víte co? My jsme odhalili znaky šťastného vztahu a naservírovali jsme vám je pěkně až pod nos prostřednictvím následujících řádků. Chcete-li tedy vědět, v čem spočívá štěstí v lásce, pak čtěte dál a vstřebávejte každé slovíčko!

Jak docílit šťastného vztahu?!

Každý chce být šťastný, to dá přece rozum. Ne všichni ale vědí, jak správně na to. Žít s někým je mnohdy náročné a někdo by si možná mohl myslet, že postupem času z každého vztahu ono štěstíčko vyprchá. Není to pravda, naštěstí. Proto vám teď řekneme, jak docílit šťastného vztahu, abyste se i vy s vaším partnerem mohli procházet po barevné duze.

  • Buďte spolu, ale i bez sebe

    Když jste zamilovaní, chcete co možná nejvíce času trávit spolu. Je to logické a bývá to tak v drtivé většině vztahů. Čím déle ale spolu jste, tím tahle potřeba upadá a vy tu a tam zatoužíte trávit čas i o samotě, případně s vašimi kamarády. Je to v pořádku. Musíte do vztahu vnést i trochu svobody, ať už ji využijete k tomu, abyste si zašla s kamarádkami ven nebo si sama vyjdete na procházku a pročistíte si hlavu. A váš partner to potřebuje zrovna tak.

  • Řešte věci v klidu

    Už se vám někdy stalo, že jste se s partnerem pohádali jen kvůli tomu, že jste měla pocit, že vás nevnímá, zrovna když jste spolu něco řešili? Ono se ne nadarmo říká, že muži dokážou myslet jen na jednu věc a jen jednu věc dokážou dělat. Není to ani tak o tom, že by snad pořád mysleli jen na sex, ale většina mužů to má nastavené tak, že když něco dělají, plně se soustředí jen na tu jednu věc a ty ostatní, včetně vás, když s ním mluvíte, odsouvají do pozadí. Když už tedy chcete s mužem něco řešit, dělejte to v klidu a ani jeden u toho nedělejte nic jiného, předejdete tak zbytečným hádkám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *