4 znaky, podle kterých poznáte pravé přátelství

Podle čeho poznáte pravé přátelství? Takové přátelství s velkým P, u kterého víte, že byste jeden pro druhého šli klidně až na kraj světa? Možná máte dobrou kamarádku či skvělého kamaráda – ano, přátelství mezi mužem a ženou může fungovat – ale někdy zapochybujete o tom, jestli je vaše přátelství to pravé. A víte co? Právě teď máte před sebou článek, ve kterém jsou znaky, díky kterým poznáte, jestli je vaše přátelství to pravé, nebo ne. Jste připraveni znát pravdu? Tak jdeme na to!

Jak poznat pravé přátelství?

Je vaše přátelství jen jedno z mnoha, nebo je to přátelství s velkým P?

 1. Je tu pro vás ve dne v noci

  O pravém příteli se často říká, že vám zvedne telefon klidně i ve dvě ráno a nikdy vás nepošle někam. A víte co? Neříká se to jen tak pro nic za nic. Máte-li kamaráda či kamarádku, která je tu pro vás ve dne v noci, pak máte vyhráno.

 2. Podpoří vás v čemkoli

  Ať už se rozhodnete udělat cokoli, pravý přítel vždy bude stát za vámi. I když se proti vám ostatní otočí nebo s vámi nebudou souhlasit, pravý přítel ne. Ten vám bude držet palce, bude vám fandit a bude vaší oporou, když to budete potřebovat.

 3. Nikdy vám nelže

  A to ani v případě, kdy jsou ty kalhoty o dvě čísla menší a leze vám z nich bříško, nebo když vás ty šaty dělají minimálně o pět kilo silnější. Nikdy vám nezalže a pokaždé je k vám upřímný, i když moc dobře ví, že vám pravda ublíží. To je pravý přítel.

 4. Vždycky vás brání

  Jakmile se s někým dostanete do sporu, nebudete na to sami. Pravý přítel se za vás vždycky postaví a bude vás klidně bránit vlastním tělem, pokud to bude potřeba a on bude vědět, že vám to pomůže. I kdyby se měl rozhádat s kamarády, nikdy se neobrátí proti vám.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.