Jak se zbavit knírku?

Představte si situaci, kdy si sebe sama prohlížíte v zrcadle, kontrolujete, jestli se nezačínají objevovat první vrásky a v tom si všimnete tmavého ochlupení nad rtem. Okamžitě vám v hlavě vyskočí otázka „jak se zbavit knírku?!“, který u žen vůbec není sexy, ba naopak je takovým malým faux pas. Zatímco u mužů jsou knírky, nebo alespoň jejich náznaky ceněny a považovány za něco velmi svůdného, u žen je to spíše trapné a především nehezké.

Teď bychom se měli zaměřit na otázku: jak se zbavit knírku?

Jak se zbavit knírku – metody

Když si nad rtem objevíte nehezké ochlupení, je více než logické, že se ho budete chtít zbavit. A to co možná nejrychleji, než si toho všimne někdo další. Tím pádem se zamyslíte nad způsoby, jak se zbavit knírku a budete mezi nimi hledat ten nejlepší. Dobrou zprávou je, že možností existuje hned několik. Záleží jen na vás, pro kterou z nich se rozhodnete.

  • Trhání pinzetou

    Tak tohle je hodně bolestivá metoda a především pak taky hodně zdlouhavá. Jestliže máte vyšší práh bolesti a nad horním rtem se vám vyrojilo jen několik chloupků, pak můžete vzít do ruky pinzetu a těch tmavých neřádů se zbavit pěkně jeden po jednom.

  • Holení žiletkou

    A teď se milé dámy přiznejte:která z vás si někdy knírek nad horním rtem oholila pomocí žiletky? Nejenže je to v první řadě nezdravé, protože byste neměli žiletku, kterou používáte na holení nohou nebo intimních partií, používat na obličej, ale zároveň je to nerozumné. Holením se chloupků nezbavíte po celé jejich délce, ale uříznete je pouze nad povrchem, takže si budou vesele růst dál. A to poměrně rychle.

  • Odstranění laserem

    Pokud hledáte něco efektivního a dlouhodobého, pak vsaďte na laser. I tím se dají chloupky nad horním rtem odstranit. Nutno ale dodat, že je to finančně nákladnější metoda, kterou je potřeba několikrát opakovat. Chloupky totiž mají odlišná stádia růstu, takže se ošetření opakuje několikrát po sobě.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.