Ženy milují šperky. Proč to tak je a co je k drahým kovům tak táhne?

Ženy a šperky patří neodmyslitelně k sobě. Jemné zlato, stříbro nebo ocel v kombinaci s drahými kameny vytváří kombinace tak jedinečné, jakou jsou právě samy ženy. Není náhodou, že si ženy na špercích potrpí a žádná nepohrdne diamantovými náušnicemi, jemným řetízkem s přívěskem nebo prstýnkem, který jí připomíná milovanou osobu. Proč ale ženy šperky tak zbožňují?

Probouzejí ženskou krásu

Ženám je vlastní krášlit se a vylepšovat svůj vzhled. Jen málokterá žena je spokojená tak, jak ráno vstane – a není to jen nedostatek sebevědomí, ale spíše i touha být neustále více a více okouzlující. A právě šperky ženám umožňují podtrhnout svou jedinečnost a zazářit. Vhodně zvolený decentní šperk dokáže upoutat pozornost na určité partie těla a vzbuzuje dojem luxusu i křehkosti.

Připomínají důležité okamžiky

Šperky nejsou jen na okrasu, nezřídka slouží i jako připomínky radostných událostí v našich životech. Zásnubní prsteny s briliantem nejsou jen hodnotnou ozdobou, ale především důkazem lásky a připomínkou toho, že vás někdo miluje a cení si vás až takto vysoko. Podobně mohou jiné šperky sloužit jako upomínka narození dítěte nebo jako památka na vlastní dětství. Šperky nám jednoduše pomáhají uchovávat vzpomínky, které jsou pro nás velmi důležité a dotváří náš život.

Probouzí energii

Šperky z různých kovů a s různými drahými kameny v sobě nesou také zvláštní energii. Kovy a kameny mohou být nositeli životní energie, radosti, síly, odhodlání i něžnosti. Proto se každé ženě líbí něco jiného. Jednu přitahují jemné brilianty, jiná dává přednost robustnějším minerálům. Síla kamenů se projeví zejména, pokud je nosíme na zápěstí, proto bývají oblíbeným dárkem exkluzivní diamantové náramky, které se nabízí v různých barevných i designových variantách. Ženy milují tyto drobné pozornosti, kterými jim dáte najevo jejich výjimečnost a své city.

Zdroj obrázku:
Syda Productions / Shutterstock.com

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.