Zastavte projevy stárnutí s našimi třemi tipy!

Jestli se ženy něčeho opravdu bojí – a to bez výjimky – pak jsou to projevy stárnutí. Ačkoli každá z nás moc dobře ví, že zubu času prostě neuteče, stejně s přibývajícím věkem s čím dál větším strachem hledí do zrcadla a obávají se nejhoršího – vrásek. Je pravda, že se přibývající léta podepíšou na každém z nás, původní mladistvá krása bude v nedohlednu stejně jako vypnutá pokožka bez jediné chybičky. Chcete poradit, jak zastavit projevy stárnutí? Pak na nic nečekejte a přečtěte si dnešní článek!

Jak zastavit projevy stárnutí pomocí tří tipů

Sepsali jsme pro vás celkem 3 tipy, které by vám měly pomoci zastavit projevy stárnutí. Věk na občance vám sice neodmažou, ale odrazu v zrcadle by mohly dodat trochu mladistvějšího vzhledu. A to stojí za zkoušku, co říkáte?

  • Tip první: hodně, hodně, hodně vody!

    A když říkáme hodně, tak máme na mysli opravdu HODNĚ vody! Ne nadarmo se tolik mluví o pitném režimu. Jestliže moc nepijete a nezásobujete tak své tělo –  které je mimochodem z velké části tvořeno právě vodou – dostatečným množstvím tekutin, pak se nemůžete divit, že se vám při pohledu do zrcadla naskytne odraz na pomačkanou pokožku, na které se objevují první viditelné vrásky. Proto se naučte opravdu hodně pít, pijte klidně i nad rámec doporučeného pitného režimu. Snažte se pít čistou vodu nebo bylinné čaje – například zelený, ten je moc dobrý a navíc zdraví prospěšný.

  • Tip druhý: odličujte se každý den!

    Určitě i vám se někdy stalo, že jste přišli domů z večírku, byli jste unavení a už jste se viděli v posteli. Jenže ještě před vámi stál úkol v podobě odlíčení make-upu. No jo, jenže vám se do toho ani trochu nechtělo, tak jste si řekli, že se pro tentokrát nic nestane a šli jste si lehnout. Ráno jste sice vypadali jako po celonočním tahu, ale nezaznamenali jste nějaké viditelnější zhoršení nebo snad zestárnutí pleti. A teď se podržte: vy jste si toho možná nevšimli, ale vaše pleť ano! Nikdy, ale opravdu NIKDY nechoďte spát, aniž byste si pleť neodlíčili. Strašně tím trpí a odvděčí se vám tím, že rychleji zestárne. A to přece nechcete, ne?

  • Tip třetí: spěte, spěte, spěte!

    Pokud chcete vypadat mladě co možná nejdéle, musíte hodně spát. Dokážeme pochopit, že v dnešní době, kdy má člověk tolik starostí, je mnohdy nemožné ukrást si pro sebe pravidelně minimálně 8 hodin spánku, ale jestliže chcete zastavit projevy stárnutí, bude to potřeba. Zkuste si to tedy zařídit tak, abyste se nemuseli šidit na spánku, uvidíte, že změny se dostaví velice brzy.

 

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.