Krajkové podprsenky jsou TOP! Jak je nosit a vypadat šik?

Léto je konečně tady, sluníčko nás zásobuje hřejivými paprsky, svršky se zkracují a v ulicích jsou stále častěji k vidění krajkové podprsenky. Jestliže minimálně jeden takový kousek ve své sbírce nemáte, pak nevíte, o co sami sebe ochuzujete. Podprsenky zdobené krajkou vůbec nejsou něco laciného,co byste se museli stydět nosit. Ba naopak, na těle vypadají moc pěkně, ženám lichotí a jejich outfitům dodávají ten správný šmrnc.

Umíte nosit krajkové podprsenky?

Zlé jazyky by mohly tvrdit, že krajkové podprsenky jsou laciné, nevhodné a nevkusné. Není to pravda. Je na ně hleděno jako na umělecké dílo, které by byla obrovská škoda schovávat. Možná teď namítnete, že si tento typ podprsenek mohou dovolit nosit jen ženy, které mají výstavní prsa. My si však dovolíme oponovat, že to není tak úplně pravda.

Ano, krajkové podprsenky se sice nosí tak, aby byly vidět a k jejich nošení tedy potřebujete špetku odvahy, abyste dokázali odhalit to, co zpravidla bývá zahalené vrstvou oblečení, ale rozhodně nejde jen o to, vystavovat prsa. Na podprsenkách bývá krajka nejen zepředu, ale i na bocích nebo zezadu, tudíž nemusíte nutně ukazovat pouze své přednosti, ale pozornost můžete odvést na vaše záda.

Pár tipů, jak je nosit

Teď si představte, že jste v obchodě ulovila úžasný kousek a domů si tak odnášíte dokonalou krajkovou podprsenku, která ve vás vzbuzuje pocity hrdosti. Jenže když přijdete domů a pořádně si ji prohlédnete, najednou vás přepadnou obavy, že vlastně nevíte, jak ji nosit. Ještě než se uchýlíte k tomu, že podprsenku uložíte na zapomenuté dno šatní skříně, přečtěte si naše tipy, jak je nosit. Určitě se vám to bude hodit!

Některé krajkové podprsenky mají krajku po stranách, k těm se nejvíce hodí topy a tílka s vykrojenými boky, ve kterých daný kousek krásně vynikne. Pokud si koupíte podprsenku s krajkou na zádech, budete se muset naučit nosit svršky s odhalenými zády. Byla by přece škoda investovat do krásné podprsenky se zajímavě řešenými zády, pokud byste ji poté schovali pod tričko, ne? Pakliže si koupíte kousek, na kterém bude krajka vepředu, oblečte si k němu tričko, tílko, top nebo halenku s větším výstřihem, aby podprsenka mohla vyniknout.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.