5 věcí, které vám nesmí v kabelce chybět

Milé dámy, co nosíte v kabelce? Pokud bychom teď všechny do jedné otočily své kabelky dnem vzhůru a nechali jejich obsah vypadnout na stůl, určitě bychom našli spoustu věcí od peněženek, přes kapesníčky až po pinetky do vlasů. Každá žena má svou kabelku, které k našemu pohlaví neodmyslitelně patří, a v ní přesně takový obsah, který potřebuje mít pokaždé po ruce. Pojďme si teď ale, milé ženy, říci, jaké věci by vám v kabelce rozhodně chybět neměly – a pokud je tam nemáte, je právě teď ten nejvyšší čas doplnit obsah vašich kabelek!

Co musí mít ženy v kabelce

Pro ženy je to nepostradatelný parťák, bez kterého nedají ani ránu. Pro muže naopak bezedná studnice neskutečného chaosu, kterému nikdy nebudou umět porozumět. A možná je to dobře, kabelky jsou přece dominantou žen. Určitě i vy máte alespoň jeden takový kousek, který vás doprovází do práce, na schůzky, pracovní obědy, romantické večeře, nákupy se sestrou nebo návštěvu baru s kamarádkou.

A teď ruku na srdce: jste si jisté, že ve své kabelce máte vše, co by v ní mělo být? Pokud byste za obsah své kabelky mohli dát ruku do ohně, gratulujeme. Ale pro vás dnešní článek není. Jestliže ale váháte, zda máte v kabelce všechno, pak rozhodně nepřestávejte číst!

Věc první: lesk na rty

Divili byste se, kolika mužům připadá sexy, když jsou ženiny rty krásně lesklé, ba dokonce k nakousnutí! Není proto na škodu uschovat do kabelky bezbarvý lesk na rty, kterým si pomocí jednoduchého přetření vyčarujete šťavnaté rtíky lákající k políbení!

Věc druhá: jehla a niť

Tuhle se vám roztrhne rozparek na sukni, tamhle se urve ramínko od šatů, tady zase povolí knoflíček na košili. Existuje tolik příležitostí, při kterých vám tak obyčejná věc, jako jehla a niť, může zachránit život, ba dokonce dobrou reputaci.

Věc třetí: kapesníčky

S kapesníčkama se to má úplně stejně, jako s výše zmíněnou jehlou a nití. Nikdy totiž nevíte, kdy vás rozpláče protivný nadřízený, kdy si budete potřebovat rychle otřít rtěnku nebo třeba usušit pot z čela, když bude venku strašné teplo a vy se budete chystat na důležitou schůzku.

Věc čtvrtá: žvýkačky

Žvýkačka nebo větrový bonbon, záleží na tom, zda raději žvýkáte nebo cucáte, se hodí. Možná si totiž zajdete na oběd, kde si dáte kuřecí maso přelité česnekovou omáčkou a až poté si vzpomenete, že vlastně musíte na schůzku nebo nedejbože na rande. A strčit si do pusy něco větrového, je v takovém případě k nezaplacení.

Věc pátá: voňavku

Samozřejmě teď máme na mysli co možná nejmenší balení, teď se dají sehnat drobné flakonky, do kterých nalijete malé množství vaší oblíbené vůně nebo parfému. Někdy totiž není na škodu podtrhnout svůj půvab příjemnou vůní, která se stane třešničkou na dortu.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.