Výhody offline seznamování

V současné době plné nejrůznějších moderních technologií, internetu a online seznamek lidé zapomínají na klasiku v podobě offline seznamování. Zatímco dříve jiný způsob, jak poznat a seznámit se s někým novým nebyl, dnes tato tradice pomalu ustupuje a je nahrazována modernějšími způsoby. A i když jsou nové technologie fajn, šetří nám čas a jsou pohodlné, je škoda, že se lidé přestávají seznamovat tváří v tvář. Říkejte si, co chcete, ale offline seznamování zkrátka mělo něco do sebe!

Co je offline seznamování?

Možná jste si přečetli nadpis dnešního článku a nevěděli jste, co to offline seznamování vlastně je. Proto určitě ničemu neuškodíme, pokud si tohle slovní spojení trochu představíme. Pod tímto pojmem si můžeme představit to, co bylo dříve naprostou samozřejmostí: seznamování se tváří v tvář, ať už někde v baru, v práci nebo třeba na koupališti. Jedná se o seznamování, kdy jste si s dotyčnou osobou hleděli do očí. A teď si pojďme říci, jaké výhody to s sebou přinášelo!

  • Jistota

    V dnešní době online seznamek na internetu bohužel nikdy nevíte, s kým máte doopravdy čest, pokud spolu navážete spojení. Za počítačem totiž může být někdo úplně jiný. V případě offline seznamování jste okamžitě věděli, s kým se bavíte. Odpadl tak strach, že budete nemile překvapeni.

  • Nervozita

    Pokud jste se někdy seznamovali tváří v tvář, pak určitě víte, že působící chemie dokáže divy. Jestliže vás druhá osoba přitahovala, nebo dokonce vzrušovala, pak jste s největší pravděpodobností cítil i ony pověstné motýlky v břiše a příjemný pocit nervozity. Ano, i u seznamování online můžete pociťovat motýlky, už to ale není ono a v takové míře.

  • Kouzlo

    Ať už máte na offline seznamování jakýkoli názor, nemůžete popřít, že mělo své kouzlo. Začíná to zpravidla oční hrou, kdy se na sebe dvojice tajně dívá. Pak je potřeba udělat první krok, který je doprovázený očekáváním i strachem. Tohle u seznamování na internetu zažijete jen stěží.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.