Jak obnovit vášeň ve vztahu

V dlouhodobém vztahu vášeň po čase ochladne, bez ohledu na to, jak moc se máte rádi. Do postele se vkrade zvyk a rutina, často raději vezmete do ruky knihu, než byste předstírali touhu. Jestli chcete vztah udržet a obnovit vášeň, zkuste některý z našich tipů.

Dřív, než začnete kupovat dráždivé prádélko a erotické hračky, zamyslet se nad tím, kdy naposledy jste se navzájem pohladili. Jen tak, uprostřed dne. Většina párů se časem přestane jeden druhého dotýkat, což je opravdu velká škoda. Zároveň je to cesta, jak do vztahu vrátit intimitu a touhu. Dotýkejte se.

Hýčkejte se

Pohlazení, letmý polibek i masáž zatuhlého krku mohou být vstupenkami k vášnivé noci. Každý dotyk totiž stimuluje nervové buňky, kterým je laskání velmi příjemné. Je prokázáno, že páry, kterým to i po letech klape, se během dne jen tak jakoby náhodou dotknou i několiksetkrát během dne.

Ze stejného důvodu není vhodné vynechávat předehru. Zvlášť ženy potřebují k milování opravdu naladit, bez stimulace je pro ně sex skutečně jen manželskou povinností a neužijí si ho. Ne vždy jsou ale nutné dlouhé minuty hlazení, než přejdete k samotnému styku. I ženy mají občas rády “rychlovky”, kdy se jich muž zmocní razantněji. Je důležité si o svých potřebách povídat, je to jistější, než se pokoušet rozklíčovat náznaky.

Bořte stereotypy

Právě rutina zabíjí ve vztahu vášeň. Stejná postel, stejný scénář minutu po minutě, to vše je nutné změnit, aby do vašeho milování zavál čerstvý vítr. Hrajte hry, měňte místa, kde se sexu budete oddávat, klidně si na nějaký čas postel, jako místo k milování, úplně zakažte. Proč?

Jistě jste i vy vypozorovali, že vás sex na dovolené baví mnohem víc, než doma v ložnici. Na pikantnosti mu dodává právě neobvyklé místo i změna každodenního rytmu. Společně strávený příjemný čas, sdílené zážitky, to všechno nás dokáže naladit na romantický večer lépe než erotické prádlo.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.