Jak vyléčit krvácející srdce?

Vztah se vám zničehonic rozpadl na milion kousíčků. To, co ještě včera vypadalo jako velká láska, je dnes velkou černou dírou, u které nevidíte na dno. Zatímco ještě před pár dny jste byla šťastná a svět se tvářil tak, že už vlastně ani nemůže být líp, teď se všechno hroutí rychleji nežli domeček z karet a vám nezbývá nic jiného, než držet pohromadě vaše krvácející srdce, aby se náhodou taky nerozpadlo na tisíc malých kousků. Ptáte se sama sebe, co teď budete dělat? Jak to bude dál? A jak vyléčit srdce, které pláče bolestí?

Co pomáhá na krvácející srdce?

Pokud máte čerstvě po rozchodu, pak je logické, že všechno vidíte v těch nejtmavějších odstínech. Najednou nemáte z ničeho radost, nedokážete se usmát, přijít na jiné myšlenky. Srdce bolí a je jasné, že ještě nějakou chvíli bolet bude. V dnešním článku se vám pokusíme poradit, co platí na krvácející srdce, které vás nutí si myslet, že už nikdy nebude líp. Protože ono bude, chce to jen čas.

  • Zabavte se

    Pokud chcete lék na krvácející srdce a zatemněnou mysl, pak si najděte nějakou činnost, která vám zabrání myslet na bolavé srdíčko i na všechno ostatní, co ho láme na ještě větší počet malých dílků. Může to být cokoli, třeba si vymalujte byt, roztřiďte oblečení, které už nenosíte, ukliďte v kuchyni. Cokoli, co vás zabaví je dobré.

  • Rozmazlujte se

    Naložte se do vany plné horké vody a bublinek, pusťte oblíbené písničky a relaxujte. Nebo si zajděte na masáž, nechte se rozmazlovat a odpočívejte. Dobrý nápad je i manikúra nebo pedikúra, klidně nový účes. Cokoli, co vám udělá radost a čím se budete moci rozmazlovat. Teď si to zasloužíte více nežli kdy jindy.

  • Ulevte si

    Není nic horšího, než když člověk dusí emoce v sobě. Je jedno, jestli se zlobíte, cítíte se podvedená, máte vztek, chce se vám brečet nebo naštvaně křičet. Ulevte si. Buďto doma vezměte polštář a mlaťte s ním o postel nebo do něho hlasitě křičte, nebo si zaplaťte vstup do fitka a vybijte se na boxovacím pytli. Je to úžasný a vám se uleví.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.