Jak vybrat moderní dětská body s potiskem

Každý rodič chce mít své dítě stylově a elegantně oblečené. Není se čemu divit, protože myslí na jeho zdraví i vzhled. Mezi nejčastěji používané druhy oděvů určených pro nejmenší patří bezesporu dětská body. Jejich výběr nemusí být vždy úplně jednoduchý. Na trhu se jich totiž nachází hned několik druhů a především některá podezřele levná provedení za moc nestojí. I z toho důvodu se zaměříme na aspekty, podle nichž se vyplatí dětská body vybírat.

Kvalitní materiál v hlavní roli

Základem dětského body by měl být vysoce kvalitní materiál. Využívají se různé druhy látek, nicméně sázkou na jistotu je bezesporu bavlna. Ta je čistě přírodní, takže se není zapotřebí obávat ani alergických reakcí, a dokonce toho, že by se tělo dítěte nějakým způsobem zapařovalo. Optimální volbou je pro kojenecké body gramáž bavlny okolo 180 g/cm² a výše.

Pohodlné oblékání a svlékání

I na tento aspekt je zapotřebí myslet, jelikož mnohdy musíte dítě především hodně rychle vysvlékat. Jedná se především o momenty, kdy se stane nehoda, a je nezbytné kojence přebalit. Asi nejvhodnější je zapínání na tři druky. Pokud zvolíte zip, bude zapotřebí poněkud vyšší porce času.

Vlastní potisk pro unikátní design

Bílá body sice vypadají hezky, leč nikoli nápaditě. Proto si vyberte takové modely, jež není problém nechat potisknout dle vaší potřeby. Jinak doporučujeme vybírat i z potisků, které jsou v nabídce konkrétního prodejce.

Vyberte si sami online

Nechystáte se aktuálně do žádné prodejny a je pro vás mnohem jednodušší najít si to správné kojenecké body online? Určitě ano. Naším tipem je portál dobratricka.cz. Právě tady si můžete vybrat dětská body a trička. Jejich výrobce pracuje s vysoce jakostními materiály a je také členem Fair Wear Foundation.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.