Tipy na svatbu a rozlučku se svobodou aneb jak na originální dárky

Vaše blízká kamarádka nebo příbuzný chystá svatbu? Máte z nich radost, ale zároveň si už lámete hlavu, čím udělat budoucím novomanželům radost? Nejvíce vám pomůže samotný fakt, že nevěstu či ženicha velmi dobře znáte. Zbytek už záleží jen a jen na vaší kreativitě!

Rozlučka se svobodou

Pojďme to vzít pěkně od začátku. Jste vybrán/a do kruhu nejbližších přátel a plánujete pro nevěstu či ženicha rozlučku? To není jen tak – všichni víme, že rozlučka se svobodou by měla být nezapomenutelnou akcí pro vás pro všechny. Co tedy vymyslet a jak začít?

  1. Termín rozlučky
  2. Místo, kde se bude rozlučka konat
  3. Zájmy nevěsty/ženicha
  4. Vědět, co nevěsta/ženich na rozlučce vysloveně nechce
  5. Zjistit alespoň obecně, co by nevěsta/ženich na své rozlučce chtěl/a

Poté je potřeba se s ostatními účastníky rozlučky domluvit, jaký bude program. Ještě předtím ale domluvte, zda budete chtít mít „stejnokroj“ jakožto tým nevěsty/ženicha, či nikoliv. To souvisí s bodem 4 a 5. Někdo uvítá „akční program“, kdy budou plnit nejrůznější úkoly, do kterých bude nutné zapojit třeba i náhodné kolemjdoucí. Jiný ženich/nevěsta může být radši za poklidnější večer strávený u sklenky oblíbeného drinku. Právě proto, abyste nezvolili nevhodný program, je potřeba mít už před plánováním rozlučky v ruce jisté indicie, které vám směr programu napoví.

Svatba a svatební dary

Rozlučka proběhla úspěšně, ženich/nevěsta si ji užil plnými doušky a nyní se už blíží samotný termín svatby? Co se týká svatebního daru, opět se raději ujistěte, co by se novomanželům hodilo. Většina z nich jistě ocení dar v podobě hotovosti. Máte tedy dvě možnosti, jak darovat peníze – buď zvolit klasiku a koupit nějakou pěknou obálkou, nebo si s tímto darem trochu pohrát a darovat peníze netradičně. Nabízí se třeba možnost vyrobit kytici z peněz, rozměnit hotovost na mince a dát novomanželům měšec nebo pořídit například labyrint na peníze. Tím pádem budou muset novomanželé vynaložit trochu úsilí a šikovnosti, než se k hotovosti dostanou!
Nezapomeňte však na přání novomanželům. Rovněž můžete pořídit klasické svatební přání s romantickým nebo vtipným citátem nebo vsadit třeba na stírací přání. Máte naplánováno? Tak už se jen hoďte do gala a vyrazte s vašimi blízkými oslavit jejich velký den!

Mohlo by se Vám také líbit

Diskuze je uzavřena.