Jak revitalizovat šatník pro léto 2018

Děláte si pořádek v šatníku a přemýšlíte, co se ještě vyplatí schovat, protože by se to mohlo hodit? Dáme vám několik tipů, co určitě před letošním létem nevyhazovat.

Dá se říct, že se některé módní trendy periodicky vrací a jiné se zase tak nějak drží průběžně. Letošní letní móda dá vyniknout obojímu – módním stálicím i retro kouskům.

Mini, midi, maxi

Letošnímu létu budou vládnout sukně, které zdůrazní přirozenou ženskou siluetu, a to ve všech délkách. Pokud jde o mini, klidně nechte vyniknout svým půvabným nohám, kombinujte ale s decentním topíkem bez hlubokého výstřihu. Vrací se sukně v safari stylu, takže jestli ve vašem šatníku nějaká přebývá, je čas ji provětrat.

K létu samozřejmě patří šaty, i u nich ani tak nezáleží na délce, spíš na stylu. Měly by zdůraznit siluetu a proporce ženské postavy, ale tak nějak decentně, důstojně. Naštěstí letošní móda nemá nijak přísná pravidla a jasné hranice, takže se nemusíte bát hledat si svůj styl.

Džíny z osmdesátých a elegantní halenky

Úzké rovné džíny s vysokým pasem v kombinaci s elegantními zdobenými halenkami jsou základem pro denní nošení. Nebojte se šifonu, volánků, stojáčků,krajky i objemných rukávů, prostě čím zdobenější halenka, tím líp.

Na druhé straně stylového spektra můžete vsadit na bílá a šedá trika s výraznými nápisy, které se budou nosit nejen s riflemi, ale i s nabíranými sukněmi všech délek.

Jaké barvy a styly budou trendy v létě?

Černá je sice elegantní a nadčasová, pro běžné nošení se v parném létě nehodí. Takže maximálně koktejlky, ale i ty budou letos in v blankytně modré, oranžové nebo růžové. Letos na růžovou vsaďte, jistě si najdete takovou, která se k vám hodí – od sladké pink po fuchsiovou, Barevné kombinace: šedá s bílou, černá s růžovou, černá s béžovou. Styly sportovní, safari, folklór, retro. glam a bling.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.