Jak vybrat kabelku podle postavy

Jak si vybrat kabelku podle postavy? A je to vůbec potřeba? Nemůžu si kabelku vybrat podle toho, jestli se mi líbí nebo jakou má značku? To se musím ohlížet i na to, jestli se hodí k mému typu postavy? Podobné otázky jste si po přečtení nadpisu dnešního článku možná pokládali i vy. Jen málokdo totiž ví, že i kabelka, která je považována za nejlepší přítelkyni každé ženy, musí sedět její postavě. Stejně jako naší postavě přizpůsobujeme výběr džín nebo šatů, měli bychom se na ni ohlížet i tehdy, kdy si zrovna kupujeme novou kabelku.

Jak vybrat kabelku podle postavy, když…

…jste typ jablko?

Silnější pas i výraznější boky – přesně tak bychom mohli definovat postavu typu jablko. Ženy s touto postavou by si měly vybírat takovou kabelku, které odvedou pozornost od viditelnějšího pasu. Co vám můžeme doporučit? Ideální volbou se jeví kabelky přes rameno, za které se tak trochu schováte a které hlavně odvedou pozornost k sobě, okolí tak nebude hledět na vaše silnější bříško.

…jste typ obdélník?

Postava typu obdélníku, rovněž známá jako chlapecká postava, ženám moc na sebevědomí nepřidává. Této postavě totiž chybí typické ženské křivky, u žen této postavy tak nenajdete viditelnější pas, silnější boky nebo výraznější zadeček. Pokud máte postavu typu obdélník, pořiďte si velkou kabelku.

…jste typ hruška?

Zatímco muži tuto postavu u žen milují, něžné pohlaví má úplně jiný názor. Pro postavu typu hruška jsou typické výrazné boky i větší zadeček, což právě muži vítají s nadšením. Víte přeci, že Věstonická Venuše byla považována za ideál ženských křivek! Jestliže i vy máte tuhle postavu, určitě se nemusíte stydět. Co se týče kabelky, radíme zapomenout na kabelky s dlouhým popruhem, ať už ty, co se nosí pověšené na rameni nebo ty, které se nosí křížem přes tělo. Místo toho si kupte elegantní kabelku nebo menší kousek do ruky.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.