Laky, které budou letos trendy

S laky na nehty je to úplně stejné, jako s oblečením, obuví nebo doplňky – s každou sezónou se mění trendy, kterými se ženy sledující módu a snažící se s ní udržet krok řídí. Ono je to vcelku logické, když přijdou nové trendy v outfitech, je tomu potřeba přizpůsobit boty, doplňky, líčení a dokonce i laky na nehty. I když si to možná neuvědomujete, vaše ruce jsou vizitkou, která o vás hodně vypovídá. Stačí když někomu podáte ruku, na které budou staré zbytky laku, kůžička okolo nehtů bude okousaná a nehty odlišně dlouhé. Určitě byste tedy měli mít jasno v tom, jaké laky budou letos trendy. Tak jdeme na to!

Laky na nehty, které letos pofrčí

Jakou barvou laku na nehty si v letošním roce můžete ozdobit ruce? Na to se teď společně s námi v následujících řádcích můžete podívat! Našli jsme pro vás top trendy, na které můžete bez zaváhání a s klidným svědomím vsadit svou horkou kartu. A my vám zaručujeme, že nešlápnete vedle!

  1. Všechny odstíny červené

    Červená tu byla, je a bude. O tom není pochyb. Jestliže chcete vsadit na jistotu, vyberte si červený lak na nehty. A dobrou zprávou je, že nosit se budou všechny odstíny této úžasné a smyslné barvy, na které si jen vzpomenete. Vaše nehty tak mohou zazářit ostře rudou i romanticky červenou. Záleží jen na vás, na jaký odstín si troufnete!

  2. Jemné pastelové barvy

    Pastelové barvy, kterým se začalo lidově přezdívat pastelky, jsou v kurzu už několikátou sezónu a tu letošní rozhodně nevynechají. Pastelové barvičky jsou jemné, zlé jazyky tvrdí, že dětinské, ale není tomu tak. Jsou sice decentní a roztomilé, ale hodí se i pro ženy staršího věku. Určitě se jich nemusíte bát, na nehtech působí nenápadně, ale přesto udělají velkou parádu.

  3. Perleťové odlesky modré

    Máte rádi modrou barvu? Vůbec se vám nedivíme, ne nadarmo se přece říká, že modrá je dobrá, ne? V letošním roce hodně pofrčí perleťové laky na nehty v modrém odstínu. A je jedno, zda se bude jednat o světle modrou, tyrkysovou nebo námořnickou modř. Důležité je, aby se vaše nehty odrážely na světle a házely kolem sebe různorodé perleťové odlesky.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.