Vyberte si nadčasovost – tyto hodinky okouzlí na sto procent!

Jsou již desítky let na trhu a stále ještě neomrzely. Řeč je o hodinkách světových módních značek, jejichž jméno jen tak nevybledne.

Přednostmi značkových hodinek jsou vždy kvalita, odolné materiály a funkčnost. Pro dámy by však měly mít i přidanou hodnotu v podobě doplňku, který je bude charakterizovat a podtrhne jejich identitu. Módním trhem se prohánějí různé trendy, některé však přetrvávají celá desetiletí. Hovoříme o značkách, jako jsou italský módní dům Armani, nebo americká značka Michael Kors.

2

Lesk zmíněných značek jde ruku v ruce s kvalitou, která nezklame. Čisté klasické linie krásných hodinek Armani tvoří materiály jako jsou chirurgická ocel, perleť, pravá kůže a Swarovski krystaly. Armani zůstává u hodinek věrný tradici a zachovává si konzervativní styl, jehož znakem jsou klasické linie, sladěné precizně vypracované prvky a celkový vzhled lahodící oku.

Michael Kors

O něco výraznější jsou dámské hodinky Michael Kors. Americká značka se vyznačuje také jednoduchým stylem, jehož základem je analogový ciferník a z materiálů obvykle ocel s různými odstíny zlacení, doplněnými o polykarbonové součásti v atraktivních barvách, řemínky z kůže různých zpracování. Ciferníky jsou nezřídka výrazných barev a dokonale ladící s ocelovým či zlatým tělem hodinek. Jelikož značka vychází ze sportovní elegance, nechybí modely s plastovými řemínky. Z této značky si zkrátka vybere každá žena pro sebe to nejlepší.

Zdroj obrázků: Delux.cz

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.