Modro-bílé pruhovaná trika jsou trendy i letos

Některé módní trendy nikdy nezestárnou a úspěšně se rok co rok vrací do našich šatníků. Jedním z takových je i s létem spojený námořnický styl. Slušet vám bude nejen během plavby jachtou po Jadranu. Kombinací vhodných doplňků se dá přizpůsobit leckteré společenské události. Proto v něm směle vyrazte na večírek do klubu nebo pracovní oběd s budoucím šéfem.


Modrá, bílá, červená a CocoChanell

Klasické barvy pro námořnický styl jsou modrá a bílá. Nebojte se je ale oživit i červenou. Jejich tóny k sobě opravdu skvěle padnou.Průkopnicí marina stylu nebyl nikdo jiný než jedinečná CocoChanell. Jak provokativní to asi bylo, když typicky mužskou námořnickou uniformu začala nosit tato křehká Francouzka?

obrazek2

Divoká i elegantní zároveň

Trika, šaty, svetříky, kabátky. Na všech těchto kouscích vodorovné i svislé pruhy nejrůznějších šířek unosíte. Eleganci samu budete zosobňovat v šatech s obligátními pruhy anebo v „námořnické“ tmavě modré s bílým lemováním a detaily. A že jdete pro práci rovnou na večírek? Jednoduše vyměňte kabátek za koženou bundu a páteční „jízda“ v klubu může začít.

Vhodné doplňky jsou základ

Námořnické kombinace dotáhnete k dokonalosti drobnými detaily. Schováte-li si cop pod kapitánskou čepici, zaručeně budete ve vašem okolí jediná z odvážných. Náušnice nebo přívěsky vybírejte s typickými symboly jako kotvy a kormidla, lana nebo uzly. Houpavou „chůzi“ jako po lodní palubě si užijete v lehkých plátěnkách nebo mokasínech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *