Jak na venkovní místo pro stolování? Snadno!

Léto se blíží. A to znamená, že už nyní si můžete užívat příjemných a celkem vysokých teplot. A ty doslova svádějí k tomu, abyste nebyla zavřená ve svém interiéru, alek tomu, abyste vyrazila ven. Není totiž nic lepšího, než si užít příjemného stolování na čerstvém vzduchu. A jak na to? Je to jednodušší, než si myslíte.

Vytvořte ochranu před případným špatným počasím

Počasí je nevyzpytatelné a tak se může stát, že se během pár desítek minut dokonale změní. Buďte na to připravena a vytvořte provizorní zázemí, které se k danému účelu dokonale hodí. My nabízíme prodejní stánky, které se však dají velmi dobře využít také jako zahradní párty stany. A jaká je jejich přednost? Pokud se jedná o nůžkový typ, velmi snadno a rychle je postavíte. Dále nezapomínejte ani na kvalitní ochranu před:

  • přímým sluncem,
  • deštěm,
  • větrem.
Zahradní párty stan
Zahradní párty stan

Neopomíjejte stůl a židle

Součástí zázemí je rozhodně i místo, kde budete všichni společně sedět a jíst. Pokud máte k dispozici zahradní židle, jsou rozhodně ideální volbou. Pokud ne, můžete použít i ty interiérové. Stůl však nosit nedoporučujeme. Lepší volbou může být skládací stůl od Brimo, který můžete mít vždy připravený na konkrétním místě. Během pár vteřin ho rozložíte a poté už můžete bez jakýchkoliv problémů servírovat. Udrží toho více, než si možná sama myslíte.

Co naservírovat?

Pokud jde o stolování venku, je dobré myslet i na to, co naservírovat. Základem by měly být určitě osvěžující nápoje, třeba ve formě různých domácích limonád. Dále však doporučíme zvolit hlavně taková jídla, u kterých máte jistotu, že se při vyšších teplotách nebudou kazit. Zvolte tedy raději osvědčené a klasické pokrmy bez mléčných výrobků, bez majonézy, šlehačky a dalších ingrediencí, které si pochopitelně s vysokými teplotami nebo s přímým slunečním světlem zase až tolik nerozumí. I toto je dobré mít na paměti.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.