Výběr džín podle postavy

Džíny jednoznačně patří mezi klasiku dámského šatníku a žádné ženě by rozhodně neměly chybět. Jenže vybrat ty správné je mnohdy daleko těžší, než se na první zdá a vůbec se není čemu divit, že si s tím spousta žen neví rady. Úplně nejjednodušší je výběr džín podle postavy, která se stane vaším šikovným vodítkem a pomůže vám najít ty pravé džíny, jenž vám padnou doslova jako ulité. Pojďme si říci, jak na to!

Jak na výběr džín podle postavy? Prozradíme vám to!

Nejsou džíny jako džíny, na vlastní kůži se o tom přesvědčíte prakticky okamžitě, kdy vejdete do obchodu a objeví se před vámi nespočet druhů a střihů těchto oblíbených kalhot. Jednomu by z toho šla až hlava kolem viďte? Naštěstí máte dnešní článek, ve kterém se teď společně podíváme na výběr džín podle postavy. A to by bylo, abyste po přečtení posledního řádku už neměli jasno!

 1. Klasika, která padne každé postavě

  Vezměme to hned na začátku z toho úplně nejjednoduššího konce – a tím jsou džíny ve straight střihu. Co si pod tím můžete představit? Klasické džíny s rovnými nohavicemi, jejichž největší přednost se skrývá v tom, že zalichotí každé ženě. Nejčastěji se nosí v tmavě modré a černé barvě, tak si koukejte taky jedny pořídit.

 2. Džíny pro baculky

  Jestliže k vám byla příroda, co se týče centimetrů, poněkud štědrá, doporučujeme vám všemi deseti džíny zvané bootcut, které poznáte podle mírného rozšiřování od kolen dolů. Vaše plnější křivky budou v tomto střihu schované a vy tím pádem o něco více procent sebevědomější.

 3. Pohodlí zaručeno

  Potrpíte si na pohodlí? Pak jsou boyfriend džíny vaší sázkou na jistotu. I když na první pohled vypadají, že patří spíše vaší drahé polovičce, zdání klame a vy je budete milovat. Tento střih radíme nosit spíše štíhlejším ženám, baculkám by totiž mohly přidat zbytečná kila navíc a to by byla škoda.

 4. Opticky delší nohy? Žádný problém!

  Nohy dlouhé až k nebesům? Se skinny džínami to pro vás nebude prakticky vůbec žádný problém. Skinny džín jsou trefou do černého drobnějších žen nebo těch, které mají kratší nohy. Díky nim si sice jen opticky přidáte pár centimetrů k dobru, ale pořád je to lepší než nic, co myslíte? V kombinaci s vysokými podpatky je to tutovka!

 

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.