Povislá prsa nikomu nesluší! Co na ně platí?

Povislá prsa jsou noční můrou většiny žen, často i důvodem jejich nízkého sebevědomí a příčinou, proč se z jejich šatníků vytrácí svršky s výstřihem. Je jasné, že příroda to má moc dobře vymyšlené a my toho proti ní mnoho nesvedeme. Nehledě na to, že všechny moc dobře víme, že muži mají raději prsa pevná a krásná, než ta, která na hrudníku jen tak visí. Nezoufejte, my známe několik tipů co platí na povislá prsa a rádi se o to vámi podělíme!

Jak vyzrát na povislá prsa

Každá žena touží po pevných ňadrech, bohužel ale věk, kojení a jiné faktory hrají spíše proti nim a jejich ňadra tak postupně klesají a ztrácí svůj původní pevný tvar. Ještě než začnete namítat, že se proti tomu nedá nic dělat a začnete se smiřovat s tím, že vaše prsa budou povadlá  vaše sebevědomí ještě nižší, přečtěte si dnešní článek. Zkusíme vám poradit, jak vyzrát na povislá prsa.

Kliky

Pamatujte si na hodiny tělocviku, kdy jste byly nuceny dělat kliky? Tak si tento cvik honem rychle osvojte, protože právě kliky mají na povislá prsa pozitivní vliv. Začnete-li pravidelně cvičit, velmi brzy se dočkáte prvních viditelných výsledků, kdy se zpevní vaše prsní svalstvo a tím pádem i vaše ňadra.

Plavání

Další odborníky doporučovanou aktivitou na povislá prsa je plavání. To obecně zpevňuje celé tělo, tím pádem působí i na poprsí. Plavání je navíc úžasné v tom, že neomezuje věkem nebo fyzickou zdatností, protože voda nadnáší a významně tak ulehčuje celou aktivitu. Pravidelné plavání tak s vašimi ňadry provede hotová kouzla.

Gely

Jednou z možností, jak dodat poprsí pevnější tvar, je jejich důsledné a pečlivé promazávání speciálními gely. V tomto případě doporučíme gel z aloe vera, které je známé pro své přirozeně posilující vlastnosti. I tady si ale dovolíme apelovat na důslednost a pravidelnost, pokud si prsa namažete jednou týdně, nemůžete čekat zázraky.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.