Nejatraktivnejší vůně tohoto léta

K létu patří vůně lehké a omamné jako léto samo. Mohou být sladké, květinové či ovocné, nebo svěží jako ranní sprcha. Je několik takových, které podtrhnou letní kouzlo svou vůní, takové, co si vás podmaní. Pojďte si s námi vybírat

Dámský parfém Nectar Love, DKNY

Hlava parfému v sobě ukrývá opojnou vůni žlutých frézií v kombinaci se šťavnatou a svěží mandarinkou, nektarinkou a grapefruitem. V srdci parfému voní jasmín, konvalinka, květ pomerančovníku a mirabelka. V samotném základu této letní vůně pak nechybí cedrové dřevo, vanilka, pižmo, včelí vosk a neroli. Tato květinově ovocná vůně z dílny Donny Karan je skutečně okouzlující.

Light Blue Eau Intense, Dolce & Gabbana

Ne každá z nás si libuje ve sladkých vůních. Pro ně je tu například svěží parfém Light Blue Eau Intense pour Femme, ve které se mísí jiskřivý citron s jablkem Granny Smith. Spojení ovocných a květinových akcentů, které rozehrávají přidanou vůni měsíčku a jasmínových lístků, navodí pocit nádherných prázdninových dní prožitých někde ve Středomoří.

Guess 1981, Guess

Vůně této toaletní vody se otevírá jemnou fialkou a teplým dřevitým ibiškovcem. Srdci vůně dominují dráždivé okvětní plátky květu jasmínu, sladká šťavnatá hruška a santalové dřevo. Základ je pak drsné a zemité cedrové dřevo, ambru a pižmo. Sám autor ji věnoval ženám rafinovaným a sebejistým, které si na nic nehrají, protože znají svou cenu.

 

Gucci Guilty Eau

Léto bez parfému Gucci je nepředstavitelné. Jemná a lehká verze klasických Gucci Guilty vůní Gucci Guilty Eau se zcela rozchází s tradičním pojetím svěžích a jiskřivých vůní svým neotřelým, tajuplnějším a romantičtějším přístupem. Nejprve zaujme vodními akordy a liči,  srdce vůně v sobě nese květiny šeříku, které znáte z parfému Gucci Guilty, ty jsou však nyní doplněny vůní lesních jahod. Základ novinky tvoří pižmo, jež vám připomene osvěžující letní déšť dopadající na rozpálenou pokožku.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.