Proč je důležité mít v bytě nebo domě šatní skříň?

Bydlíte v domě nebo v bytě? Pokud jste se právě nastěhovali, nebo plánujete rekonstrukci, potom nezapomínejte na šatní skříně. Jsou doslova nezbytnou součástí každého interiéru. Proč je důležité je mít i u sebe doma? Na tuto otázku máme hned několik jasných odpovědí.

Jistota úložných prostor

Je jedno, v jak velkém domě nebo bytě bydlíte. Buďte si jisti, že dříve nebo později začnete úložné prostory skutečně aktivně řešit a budete je potřebovat. Proto oceníte, když budete mít doma právě šatní skříň, ve které ještě nějaký ten prostor zůstává a kam můžete uložit to, co se jinam nevejde.

Všechno oblečení máte na jednom místě

Jsou domácnosti, kde je oblečení umístěno v různých komodách, doslova po celém bytě. Něco je přímo v šatně, něco je v ložnici a něco je třeba na chodbě. Obléknout se co možná nejrychleji tak může být nadlidským úkolem. Proto je šatní skříň plus, jelikož díky ní máte veškeré své oblečení na jednom místě. A to:

  • Spodní prádlo
  • Trička a kalhoty
  • Bundy a mikiny

Vyplní prázdné místo

Když v bytě není nábytek, tak působí velice prázdně a velice nevzhledně. To je celkem jasné. Kromě gaučů, křesel a obývacích stěn byste neměli zapomínat na šatní skříň. Ideálně ve vaší chodbě. I když si to nemyslíte, uvidíte, že tento prostor zajímavě esteticky oživí. Zvláště, pokud se rozhodnete pro dekor, který bude ladit i s ostatními částmi vašeho interiéru – třeba s podlahou, nebo také s dveřmi.

Zvýšíte hodnotu své nemovitosti

Pokud ji jednou budete prodávat, a to včetně nábytku a vybavení, nebo se ji takto rozhodnete i pronajímat, tak i jedna obyčejná šatní skříň může zvýšit částku, kterou dostanete. Lidé dnes hledají často taková řešení, se kterými jsou spojeny nejmenší starosti. I toto je proto jeden z aspektů, na který se doporučujeme zaměřit. Zvláště, pokud plánujete za pár let změnu svého bydlení.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.