Udělejte si radost, oživte své interiéry vhodným obrazem

Trápí vás doma nebo v kanceláři pohled na holou jednobarevnou zeď? Rádi byste ji něčím ozdobili a váháte čím?  Určitě přemýšlejte o tom, jak si svůj interiér zkrášlit a zútulnit. Holé stěny působí nepříjemně a neosobně. Jakmile na ně ale pověsíte první obraz, hned se v místnosti budete cítit lépe. Najednou se pokoj či kancelář promění ve váš prostor.

Plátno je nadčasovým materiálem

Nechte se proto unést představami, co by se právě do vašeho bytu nebo firemního prostoru hodilo. Inspirovat vás mohou moderní obrazy na plátně.  Nezdobte stěny jenom vytrženými plakáty z časopisů nebo ožmoulanými fotografiemi. Plakátky i malá fota se hodí pro pubertální mládež, jinak působí upachtěně.  Naopak skvěle na stěnách vyniknou právě ručně malované obrazy na plátně od skutečných umělců. Proč?

  • Můžete si vybrat obraz, který vystihuje váš pocit, náladu.
  • Motiv obrazu doladí místnost.
  • Ceny tištěných obrazů a obrazů na plátně už jsou dnes mnohdy srovnatelné.

screen-perfektniobrazy-cz-tisteny-obraz

Motivy doladí atmosféru místnosti

Ať už si ale vyberete originální malby od skutečných umělců, nebo naopak tištěné motivy případně velkoformátové fotografie, vždy se obrazy na zeď do interiéru velmi dobře hodí. Díky jejich použití můžete doladit interiér. Docílíte tak například poklidné odpočinkové atmosféry v obývacím pokoji, v kanceláři zase můžete povzbudit tvůrčího ducha. Pro změnu do jídelny se hodí motivy jídla. Vhodně vybrané obrazy doslova rozzáří váš byt.

screen-rucne-malovany-obraz-perfektniobrazy-cz

Abstrakce dává prostor fantazii

Naopak neosobní velké prostory vhodně oživí třeba vícedílný abstraktní obraz. Dokonale bude vypadat například ve vstupní hale firmy, nebo větší zasedací místnosti.  Abstrakce je jedinečným doplňkem a zapůsobí hlavně tam, kde má ke svému vyniknutí k dispozici více prostoru.  Umožní zapojit fantazii.

Zdroj: Perfektniobrazy.cz

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.