Trendy v bydlení pro rok 2018

Letošní rok se pomalu chýlí ke konci. Do začátku nového roku zbývají už jen dva měsíce, což většinu lidí nutí hledět o krok dál. Nejenže si ženy zjišťují, jaké oblečení se bude příští rok nosit, ale zajímají se i o to, jaké trendy v bydlení pofrčí v roce 2018.

Možná i vy máte rádi, když jsou věci ve vašem životě naplánované. Možná se cítíte dobře, když víte, co od života můžete čekat, co vám přinesou následující měsíce, co přijde za pár měsíců. Proto se dnes společně podíváme na trendy v bydlení pro následující rok, který tu bude mnohem dříve, než si myslíte!

Trendy v bydlení pro následující rok

Trendy v bydlení se rok co rok mění. A na jednu stranu je to dobře, protože se tak můžeme obklopovat neustále novými věcmi. I příští rok se toho hodně změní a to jak v oblasti nábytku, tak i barev, bytového textilu nebo architektury. Jestliže si chcete udělat přehled, jaké trendy v bydlení přijdou v novém roce, pak rozhodně čtěte dál!

  1. Moderní geometrické vzory

    Geometrické vzory už se objevili v trendech na letošní rok, proto se není čemu divit, že budou na seznamu i v roce nadcházejícím. V kurzu budou čtverce, obdélníky, trojúhelníky i šestiúhelníky – zkrátka jakýkoli geometrický tvar, na který se rozhodnete vsadit, nebude krokem vedle. Můžete si je domů pořídit ve formě koberců, pokud budete renovovat koupelnu, vyberte si kachličky s geometrickými vzory, špatně nebudou vypadat ani na závěsech nebo roletách.

  2. Sklo v kombinaci s železem

    Uměli byste si vedle sebe představit sklo a železo? Pokud ne, pak počkejte ještě pár měsíců a návrháři bytových doplňků vám to jasně předvedou! Právě kombinace železa a skla bude jedním z trendů nadcházejícího roku. Zatímco železu bude daným kouskům dodávat tvrdý nádech, sklo naopak podtrhne něžnost a křehkost. Očekávejte tedy módní konferenční stolky, lustry, vitríny a mnoho dalšího. Je se na co těšit!

  3. Květinové vzory

    Co se týče květinových vzorů, drží se na předních příčkách už několikátou sezonu. A v roce 2018 to rozhodně nebude jinak! Stejně jako je květinový vzor oblíbený na oblečení, začne se příští rok objevovat na tapetách, povlečení, závěsech, paravánech, ubrusech a jiném bytovém textilu.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.