Tipy na valentýnské dárky pro muže

Valentýn je zase tady! Zatímco někdo tento typický americký svátek nemá rád a je to pro něho den jako každý jiný, pro jiného naopak svátek sv. Valentýna představuje ideální příležitost k tomu, jak dát své drahé polovičce patřičně najevo, co k ní cítí. Jestliže i vy tento svátek slavíte, pak se vám určitě bude hodit náš dnešní článek, do kterého jsme ukryli tipy na valentýnské dárky pro muže. Pokud vám došla inspirace, pak jste tu správně!

Tipy na valentýnské dárky pro muže

Potěšit muže není vždy tak těžké, jak se na první pohled zdá. Věřte nebo ne, muži nejsou až tak složitá stvoření, byť si na ně často snaží hrát.

Tip první: pobyt plný romantiky

Co se ke dni sv. Valentýna hodí více, nežli pobyt pro dva na nějakém pěkném místě, jehož součástí bude romantická večeře při svíčkách, společná koupel a žhavá noc? Ať už na nějaké výlety či pobyty vaše láska je či není, v tento den jdou všechny předsudky stranou. Zvláště pokud příjemně strávený večer zakončíte ještě příjemněji za dveřmi vašeho pronajatého pokoje…

Tip druhý: opravdu rychlá jídza

Není muž, kterého by nezajímala rychlá auta. Koukat na ně na obrázcích je jedna věc, ale sedět v nich a mít možnost vyzkoušet na vlastní kůži jejich neskutečnou rychlost – to už je, milé dámy, věc druhá. Pokud je váš přítel či manžel fanoušek rychlých aut, splňte mu sen o tom, že se v jednom z nich projede a kupte mu voucher. Za tento dárek vám bude líbat ruce!

Tip třetí: sladké překvapení

K tomuto svátku patří nejen romantika a láskyplná vyznání, ale taky sex. Spousta párů v tento den svůj intimní život posune na úplně jinou úroveň. Vy toho můžete využít! Pokud vám nechybí odvaha, pak svého milého přes den navnaďte nějakou peprnou smskou a večer na něho doma počkejte v negližé nebo rovnou nahá přímo v posteli. Uvidíte, že s tímto dárkem zabodujete na plné čáře!

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.